Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt egy fiúbarátom pár éve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiúbarátom pár éve, akiről akkor nem tudtam, hogy titokban szerelmes lehetett belém?

Figyelt kérdés
Én összejöttem akkoriban valaki mással, és nagyon megharagudott rám, de akkor nem esett le, hogy féltékeny. Sokat szidott utána a hátam mögött, emiatt azt gondoltam, hogy utál. Most 3 évvel később összefutottunk, és ahogy rámnézett, direkt "elfintorodott" (=még mindig "utál"?). De aztán még utánamnézegetett, azóta a képeim is nézegeti a közösségi médián. Ez most mi?

2021. jan. 5. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokat szidott utána a hátam mögött és pont. Az ilyen nem barát.
2021. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem érdekelne, ha már bebizonyította, hogy szarkeverő. Egy olyan ember nem kéne az életembe még barátnak se, aki ennyire gyerekesen kezeli az érzéseit, csalódottságát, kudarcait. Szerinted mit művelne, ha számítasz vele, vagy van egy keményebb vitátok?

Én letiltanám a helyedben és többet nem foglalkoznék vele. A fintorgó reakció mutatja, hogy pont ugyanolyan gyerekes, mint 3 éve mikor a szart kavarta a hátad mögött.

2021. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
*szakítasz vele
2021. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szidott? Bocs, de szánalmas az a fiú
2021. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tini kategória
2021. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!