Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinél mit jelentenek az "apró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél mit jelentenek az "apró meglepetések", kedveskedések?

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolatban vagyok a párommal, én vagyok a nő. Nemrég összeköltöztünk, minden szuper, mindketten élvezzük az együttélést, amit szeretnék minél tovább ebben a szerelmes állapotban megtartani. Azt szeretném megtudni, hogy nálatok, a ti kapcsolatotokban mik azok az apró figyelmességek, kedveskedések, amiket kb. napi szinten mutattok a párotok felé? Nyilván nem kell minden nap valami extra dolog, én pl. néha becsempészem a kedvenc csokiját a táskájába, vagy egy üdítőt, viszek neki haza sütit, meglepem egy masszázzsal este, ilyesmikre gondolok. Írjatok légyszi ötleteket, köszönöm :)
2021. jan. 7. 14:58
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

egy kedves üzenetet becsempészek neki a kajacsomagba egy kis cetlin, megmasszírozom egy hosszú nap után, reggel kávét viszek az ágyba, kedvenc kajáit főzöm, sütit sütök ha van időm, készítek neki egy forró habos fürdőt stb:) ezek oda-vissza működnek nálunk

24N

2021. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 köszi :) igen, nálunk is oda-vissza működnek szerencsére, ő is mindig meglep valamivel :) köszönöm a tippeket :)
2021. jan. 7. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mikor mit :) Ha ő ébred fel előbb, akkor főz egy kávét és behozza nekem az ágyba, ha én kelek előbb akkor én csinálom meg neki a reggeli teát (ő teás, én kávés). Boltból szinte mindig hozunk egymásnak valami apróságot. A sütés-főzés inkább az én részemről, imádom etetni a szeretteimet :D De pl. ha elmegy motorozni vagy haverjához segíteni (mostanában minden haver építkezik) akkor mindig valami finommal várom és felkapcsolom neki a boijert, hogy le tudjon zuhanyozni azonnal amint hazaér. Megjegyzem amit mond és figyelek rá, sosem okoztak gondot az ilyen apró figyelmességek, pedig alapjáraton messze állok a gondoskodó típustól.
2021. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Változó. Párom minden reggel visz magával teát, és néha este megisszuk az előre lefözőtt adagot, de már lusták vagyunk újat főzni, ő viszont nem szeret a hajnali félkómában ezzel pepecselni, így ha éjszaka kimegyek pisilni, néha főzök neki teát reggelre.


Vagy ha előbb ébredek valami miatt mint ő, akkor megcsinálom a szendvicseit.


Vagy viszek a kedvenc sütijéből, söréből.


Ő szokott nekem sajtos pufit venni :D, vagy ha panaszkodom napközben a fárasztó munkanapra, mire haza érek már vár a finom habos, gyertyafényes fürdővíz, ilyenek és ezekhez hasonlóak az egymásra irányuló kedveskedéseink.

2021. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Még anno, mikor a záróvizsgámra tanultam, diplomamunkát írtam, reggelente mindig valami édességet találtam a laptopom, mellett. Máris vidámabban ültem le tanulni. Ez mondjuk 5 éve volt. De azóta is megtartottuk ezt a szokást, kölcsönösen természetesen. Mikor ki megy bevásárolni, hozunk a másiknak valamit, egy csokit, sütit.
2021. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Angel3000 ***** válasza:
78%
Szia! Meg csinàlom a reggilijét és be viszem sz àgyba!
2021. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

- veszünk egymásnak nasit (csokit, péksütit, túró rudit)

- masszírozás, ha idegesnek, feszültnek tűnik a másik

- meghallgatom észosztés nélkül a másikat, ha csak panaszkodni akar

- vicces képek küldözgetése

- ágyban reggeli

- megcsináljuk egymás helyett a házimunkát, ha szükségét látjuk

- kedves üzenetek (mi pl. e-maileztünk, de lehet egy SMS, post-it a laptopon, táskában cetli)

- hagyjuk a másiknak, hogy ő válasszon filmet

- egyéb apró / kisebb összegű meglepi ajándék (pl. kaptam tőle cuccot, ami leszedi a pulcsikról a bolyhokat, azóta is használom)

2021. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek :)
2021. febr. 9. 09:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Orális szexszel ébresztem. :)
2021. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!