Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lephetném meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lephetném meg a párom?

Figyelt kérdés
Páromnak szeretnék kicsit kedveskedni kicsit, nincs semmi alkalom, csupán az átlagos hétköznapokat szeretném neki megköszönni. Fordított esetben ilyenkor én virágot kaptam vagy egy plüsst, de nyilván egy 23 éves fiúnak nem fogok ilyesmit venni :-) A csoki túl egyszerű, egyèbként is szoktam neki venni. Ötletek? :-) 3 éve vagyunk együtt, hamarosan összeköltözünk, 23F, 19L

2016. szept. 19. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Öltánc. Vagy sztriptíz. Komolyan. Hidd el, értékelni fogja.
2016. szept. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anál.
2016. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Süssél neki süteményt, vagy varrjál plüsst, vagy hímezz kabalakendőt, ami belefér a zsebikéjébe.
2016. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyira szeretlek titeket!!

Szinte szerelmes vagyok belétek!

Nekem annyi is elég lenne ha hálát adnál a "hétköznapokért". :'")

Nagyon örülnék plüssnek is, ami ezt fejezi ki nagyjából.

Sajnos nem tudok mit mondani, de nagyon mély hálám, hogy elolvashattam ezt, tudhatok róla.

Legyen jó nektek!

Szeretlek titeket! ))

2016. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy hímzett kabalakendő... és anál.
2016. szept. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Plüss t semmiképpen az ciki a fiúnak. Azt az anál sem komponzálná.
2016. szept. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kicsit komolyabb válaszokra számítottam.
2016. szept. 20. 00:04
 8/12 Habdihabu Daril válasza:
Egy maláj prostinak tuti hogy örülni fog!
2016. szept. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Estienne ***** válasza:

Jönnek itt a szexel mindig és valóban, nem állnak olyan távol az igazságtól. Legalább ingyen van :D


Mi férfiak, picit másként gondolkodunk. Én (a magam nevében beszélve) nagyra értékelném, ha a barátnőm kissé a megszokott dolgokon túl mást is csinálna a szexben, vagy csak pusztán kezdeményezne rendesen. Mi férfiak is szeretjük, ha az ágyhoz (vagy falhoz vagy mindegy) vágtok és ránk másztok. Nekem ilyenkor olyan érzésem van, hogy igen, még kellek, még kíván és felizgul rám. Hogy szeret velem és nem bírja ki nélkülem. Nálatok ugyanezt a hatást kelti a virág. Fura, mi? :D Úgyhogy ezzel nem lőnél mellé szerintem.


Vagy egy új xbox one S. Lehet az még jobb volna :P

2016. szept. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szex tényleg jó vonal. Egy új fehérnemű, tánc, kis pajzánkodás, esetleg ha szeret néha iszogatni, akkor a kedvenc söre, whisky-je. Személyre szólóbb ajándékot viszont csak te tudsz kitalálni, hiszen a te párod. Mi a foglalkozása, hobbija? Esetleg valami ezekhez kapcsolódó kis ajándék? Én párom például gitározik, vegyésznek tanul. Ilyesmi pólókat szoktam néha nyomatni neki, egyedi, általam tervezett mintával, illetve szeretnék majd neki csináltatni gitáros kitűzőt. De én páromnak ah is tetszett, mikor csak úgy beállítottam egy vastagabb szatén szalaggal, és megmondtam, hogy akkor most kikötözöm a szexhez. Játszadoztam magammal, hogy lássa, majd ráfeküdtem, és úgy folytattam, hogy érezze, ahogy felhevülök, de "szenvedjen", hogy nem szállhat be, csak amikor én úgy döntök ;) A másik általános dolog: főzd meg neki a kedvenc ételét. Kaja, szex, hobbi. Ez a 3 tuti befutó egy férfinál.

Sok sikert! :)

2016. szept. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!