Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 4 év után még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 év után még mindig nem tudtam elengedni?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, akibe nagyon szerelmes voltam, de sosem voltunk együtt. Ő is szeretett, de akkor elég zavaros körülmények voltak, mi pedig fiatalok voltunk és nem tudtuk kezelni a helyzetet (én 15, ő 17 volt). Azóta neki is és nekem is voltak kapcsolataink/kalandjaink. Én mégsem tudtam teljesen elengedni. Valahogy még mindig sokat gondolok rá, és minden egyes szakítás után őt siratom, nem is azt az embert, akivel szakítottam. Ha meghallom a nevét gyomorgörcsöm lesz és lever a víz. Szerintetek ez normális? Mit lehetne tenni ellene?

2021. jan. 9. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem voltatok együtt akkor nem az ex. Gondolom csak azért nem tudod elengedni, mert túl tökéletesnek képzelted el és ezt az ábrándot nem tudod elengedni
2021. jan. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem kezdeményeztél?
2021. jan. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Milyen okból szakadt meg és miért nem jön most össze a kapcsolat kettőtök között?
2021. jan. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Nálam is ugyan ez a helyzet régen én 15 voltam ő meg 17. Most én 30 ő 32. 14 éve szeretjük egymást de az élet szivat de remélem hamarosan együtt lehetünk. Nektek sok szerencsét kívánok hozzá később azért írd meg mi lett veletek :)
2021. jan. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
4-es, mondjuk inkább azt, hogy 14 éve szereted őt. Ilyenkor mindig az van, hogy az egyik szeret igazán. Ha mindketten ugyanazt éreznétek, már megtaláltátok volna az utat egymáshoz bármi áron.
2021. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
4es vagyok hát nem olyan egyszerű. Persze én is kívülről ezt mondanám de nem tudatja senki mi van az életünkben.
2021. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
6-os, nem bántásból írtam. Csak valószínűbb, hogy ez az igazság és jobb lenne szembenézni vele, hogy le tudd végre zárni.
2021. jan. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Tudom h nem bantasbol írtad. Nem akarjuk lezarni mert tudjuk és érezzük h együtt leszünk csak még kicsit várnunk kell h rendeződjenek a körülmények :)
2021. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy legyen. De mi van, ha csak hiteget, hogy majd elválik, ha...Ha meg gyerekek is vannak, nem lesz ebből nagy boldogság már soha.
2021. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hiteget inkább rajtam vagyis miattam nem jöhet most meg össze
2021. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!