Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miben különb az a lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben különb az a lány, aki legalább szeretőnek kell, mint aki még annak se?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 18:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ah...te képes voltál elengedni?
2021. jan. 9. 19:36
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett elengednem. Megcsókolt úgy, hogy felrobbant a világ körülöttünk, 2 év után, mert addig a kezemet se fogta meg soha, aztán akkorát rúgott belém, hogy azt hittem abból az életben nem kelek fel. Akkor én pont ezt kérdeztem tőle, miért nem kellek még csak szexre sem neki és akkor miért nyúl mindig utánam? Mert tőle tudom, hogy nem okoz neki gondot a hűtlenség és nem én lettem volna az első kalandja. Azt mondta, mert nem akar csak szexet senkivel. (2 évig nyomatta nekem, hogy csak szexet szeretne.) És hogy megzavart mindkettőnket és ezért le kell zárni. Mert csak fájdalom születne belőle. És nem érne véget soha.

Szó szerint ezeket mondta.

Később talán meggondolta volna magát, ahogy a 2 év alatt sokszor meggondolta. De aztán rájöttem, hogy nem lenne boldog velem soha. Túl nagy árat kéne fizetnie. Én meg nem akarom, hogy boldogtalan legyen. Szereti a feleségét és a gyerekeit. Ők a mindenei. Túl jó pasi, van kísértésben része bőven. Láttam már példát arra, amikor győzött a szerelem és a pasi otthagyta a gyerekeit, a családját. Megtört vénember lett belőlük idő előtt. Nem akarok az lenni, aki miatt hétvégi apuka lesz belőle. Úgyhogy mindenhonnan tiltottam. De én többé nem leszek szerelmes.

2021. jan. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom :( szerintem velünk is ez lesz, de ő még meg se csókolt, de nekem sem hagyta, hogy megtegyem, mikor találkoztunk.

Képtelen vagyok elengedni. Tudom, hogy a "barátnőjétől" sosem kapná meg, amit tőlem, de nem hallgat rám.

Ha egyszer kiszeretek belőle, én se akarok soha többet senkit. De lehet, ez örökké tart nekem.

2021. jan. 9. 19:55
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt miből gondolod, hogy hozzád vonzódik?
2021. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!