Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen tálaltatok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen tálaltatok meg a “Nagy Ő-t”? Rögtön tudtátok, hogy ő az igazi? Most hány évesek vagytok? Ha van kedvetek, mesélhettek részletesen is!:3

Figyelt kérdés

2021. jan. 10. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
19 évesen találtam meg. Azt nem tudtam még akkor hogy ő az igazi vagy sem. Most 48 vagyok. És már nem az igazi 🤷‍♂️
2021. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Lassan 26 leszek és még barátnőm se volt így ilyenben nem reménykedem!
2021. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

A nagy ő nem létezik.


A Földön több milliárd ember él, ezek közül több lehetséges partner akad. Hiába házasodsz meg, és élsz boldogan, amikor talán Grúziában él egy ember, akivel sokkal boldogabb lennél, de lehet, vele soha nem fogsz találkozni.

2021. jan. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

24 vagyok. A látszat alapján nem találtam meg.

n

2021. jan. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
2x is azt hittem már, hogy megtaláltam de mindig rábaccás volt
2021. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

A lány 19, én 21 voltam. Az igazi vonzalom csak hónapok múlva alakult ki.

3 év múlva összeházasodtunk. Ennek bő 55 éve.

2021. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
17 évesen kezdődött egy komoly kapcsolatom. Akkor még nem tudtam hogy ő-e a nagy ő, de éreztem, hogy ez komolyabb, mint a többi. Már 8 éve tart, házasok vagyunk, de majd 30-40 év múlva nyilatkozok tényleg együtt öregedtünk-e meg.
2021. jan. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

A nagy Ő nem létezik, csak a romantikus filmekben.


Én is azt hittem, hogy hú, az exem lesz a nagy Ő, házasság, baba, miegymás. Ahhoz képest két év együtt élés után már azon dolgoztam, hogy mielőbb elköltözhessek tőle.


A jelenlegi barátom (4,5 éve együtt) sokkal jobb ember, szeretem, de nem jelentem ki, hogy ő az Igazi. Majd az évek és a közös munka kideríti.

2021. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
22 éves koromban, most 29 vagyok és még mindig tart a szerelem. Kb egy év után tudtam, hogy ő az igazi. Nyilván ahhoz, hogy bennem ez az érzés megfogalmazódjon, olyan dolgoknak kellett történnie, amik nagyon próbára tesznek egy kapcsolatot, hát még egy viszonylag friss kapcsolatot. Nem megcsalás vagy ilyesmi, másféle tragédiák voltak. És ahogy végig mellettem állt, támogatott, megerősítette bennem azt az érzést, hogy ő az a férfi, akire számíthatok, és nem csak a jó dolgokat tudjuk közösen megélni, hanem a kevésbé jó időkben is oda tud állni és azt mondani, hogy majd együtt túlleszünk rajta.
2021. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%
Minden életkorodhoz, érettségi szintedhez van egy nagy Ő. Nekem egy igazi szenvedélyes szerelmem volt 28-31 éves korom között, életképtelen kapcsolat volt. Most 48 vagyok, és nem őrült szerelmet keresek, hanem nyugodt szerelmet, biztos ehhez is megtalálom a partnert. 🙂
2021. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!