Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » EXO-Lek! Valaki leirna nekem...

EXO-Lek! Valaki leirna nekem részletesen hogy az EXO hogyan alakult meg, az alcsoportjait, hogy kik léptek ki, magyarul mindet amit így a bandárol tudni kell egy igazi rajongónak?!

Figyelt kérdés
Köszönöm
2016. dec. 27. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Starityn lehet, hogy fent van.
2016. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az EXO egy 2011.-ben debütált, eredetileg tizenkét tagú Dél-Koreai fiúbanda, melynek két alformációja van, melyek régen hat-hat tagból álltak: Az EXO-K koreaiul, míg az EXO-M kínaiul adja elő a dalait, de együtt szoktak szerepelni. Nevük az exobolygó szóból ered. Első kislemezük, a Mama 2012. április 8-án jelent meg. Kris (Wu Yifan) és Luhan (Lu Han) 2014.-ben, míg Tao (Huang Zi Tao) 2015.-ben hagyta ott végleg a bandát. Az együttes azóta változatlanul kilenc taggal lép fel. Kiadójuk, az S.M. Entertainment, amely vezetőségének különböző, válogatott kínzások utáni brutális kinyírása, minden épeszű, és kevésbé épeszű EXO-L bakancslistájának legelején szerepel.

A tagok:

Exo-K:

Suho (25): Leader, vokál

Baekhyun (24): Fővokál

Chanyeol: (24): Vokál, rap

D.O (24): Fővokál

Kai (23): Vokál, rap

Sehun (22): Rap

EXO-M:

Xiumin (26): Vokál

Lay (25): Vokál

Chen (24): Fővokál

Dalaik:

Winter Wonderland

Lady Luck

What if

ON THE SNOW

Heart Attack remix

Delight

Haka

What I Want For Christmas

Breakin' Machine

Beat Maker

Up Rising

Deep Breath

Metal

Teaser 5

I'm Lay

Angel

Baby

Two Moons

Winter Heat

Run This

TacTix

Unfair

Stronger

Cloud 9

They Never Know

Falling For You

MAMA

Let Out The Beast

TENDER LOVE

Tell Me What Is Love

First Love

Beautiful

Can't Bring Me Down

Girl x Friend

She's Dreaming

My Lady

Christmas Day

The Star

My Turn to Cry

3.6.5.

The Lost Planet

Hurt

First Snow

Thunder

EXODUS

History

Heaven

One and Only

White Noise

Twenty Four

Black Pearl

Promise

Drob That

Moonlight

El Dorado

Overdose

Transformer

Lucky

PLAYBOY

LIGHTSABER

Artificial Love

Peter Pan

Sing For You

Don't Go

12

Baby Don't Cry

Wolf

For Life

Lucky One

Love Me Right

Lotto

Call Me Baby

Growl

Monster

(Ezek között vannak szóló dalok, illetve feldolgozások is. Hátulról kezdtem, és biztosan kihagytam valamit). Így alapjáraton én ennyit mondanék, ha érdekességekre, ínyencfalatokra vagy kíváncsi, keress rá külön a tagokra, vagy amire még kíváncsi vagy. :-)

2017. febr. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!