Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolnál egy fiúról,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál egy fiúról,ha te lennél a plátói szelreme, de mással jönne össze, aki rámenősen rástartolt a semmiből ?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Semmit, már az se érdekelne, hogy a plátói szerelme volnék, mert van már párom.
2021. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Azt gondolnám, hogy jól tette. Nem várt a beteljesületlen semmire, hanem élt a lehetőségeivel.

Nézd, azért voltál te a plátói szerelme, mert vagy nem viszonyoztad az érzelmét, vagy megjátszottad magad. Mindkét esetben jól cselekedett a srác. Engedd el.

2021. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Azért plátói szerelem, mert mi sose leszünk együtt, barmi is az oka. Jön más, aki elhappolta. Hagy vigye, és őszintén remélném, hogy boldogok lesznek.
2021. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Jaa a plátói szerelem nem viszonzott, a semmire meg nem érdemes várni, jól tette. Mit szeretnél, élje le az egész életet egyedül, utánad vágyakozva?
2021. jan. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De, viszonzott, csak lassabban haladtunk a potenciális kapcsolat felé.
2021. jan. 10. 23:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonzott, akkor nem plátói
2021. jan. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kölcsönös plátói volt, folyamatban a lassú közeledéssel. A harmadik hirtelen jelent meg. Hogy értékelnétek ezt a szituációt ?
2021. jan. 11. 00:16
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan rosszul esne, de ezek szerint ő mégsem volt érted úgy oda, ha mást választott.
2021. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Ha nekem is ő a plátói szerelmem, akkor miért nem lett semmi? Ha mondjuk semmi akadálya nem volt, csak ő mafla volt kezdeményezni, őt kell felszedni, akkor azt gondolnám, meg is érdemli a sorsát, lehetett volna velem is. Kicsit haragudnék is, mert én viszont nem érdemeltem meg, de nem érdekelne onnantól. Ha nálam van akadály, akkor azt kívánnám, hogy legyen boldog. Nyilván ne várjon a semmire.

Ha nekem nem szerelmem, csak én neki, akkor nem érdekelne. Nem vagyok olyan egomán, hogy azt várjam, engem imádjon haláláig, miközben engem nem is érdekel.

2021. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt én is igy gondolnám külső szemmel, de úgy tudom több forrásból is ,hogy igenis odavolt és akivvel összejött , az egy kaland. Ezt a véleményt kaptam . Miért csinálja ezt valaki ?
2021. jan. 11. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!