Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Inkorrekt az a lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkorrekt az a lány, aki barátságnak álcázva rástartol egy távkapcsolatban élő fiura?

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
igen
2016. jan. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

inkorrekt, de sztem az a lány is inkorrekt, de legalábbis hülye, aki fél évnél több távkapcsolatról azt hiszi, h majd működni fog.

ha meg csak időszakos a távkapcsolat, mondjuk 1-2 hónap, és annyi idő alatt be lehet fűzni a srácot: arra azt mondom, mindenki vessen magára :D

2016. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem inkorrekt hanem ribizli :D és nagyon remélem,hogy nem az én barátomra fáj a fogad mert hamarosan megyek és akkor nem állok jót magamért! :D
2016. jan. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szép dolog, ha el tudod szeretni valaki párját, még szebb, ha tudod, hogy menne, de nem teszed meg.
2016. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Inkorrekt. Tartsa tiszteletben, hogy neki is párkapcsolata van, de NEM lehet vele a párja. Neki ezerszer nehezebb, mint azoknak, akiknek nap mint nap velük van a párjuk.

Ja, és kedves #2 válaszoló: akkor bizony én lennék az egyik "hülye", ugyanis lassan egy éve vagyok távkapcsolatban. És képzeld csak, működik. Még úgy is, hogy a párom több, mint 10 000 km-re van tőlem. Közös jövőt tervezünk, és mindegyik találkozás kincset ér.

Nem kellene általánosítani:)

2016. jan. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát eléggé szemétség a lány részéről, mert a fiút sem hagyja ezzel nyugodt életet kezdeni, mert mi van, ha szereti a fiú a távol élő lány, ezért még nagyobb frusztráltságot okoz a fiúnak, és a másik lánynak is. Ráébreszti őket a távolélés nehézségeire...

Ha ez a lány, az én barátommal fogja ezt tenni, akkor tudom hol lakik, és bújjon el, mert lesz egy kis fizuraigazítás, sminkkészítés :'DDD xd

2016. aug. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!