Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rástartolt a barátomra egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rástartolt a barátomra egy csaj. Mit csináljak? 19l

Figyelt kérdés

Komoly párkapcsolatban élek a barátommal. Megtudtam, hogy rástartolt egy csak, aki idősebb nála 4-5 évvel. A barátom 21.


Kedd este jött egy sms a telójára, amit úgy olvasott el, hogy elhúzódott tőlem egy picit, nehogy eltudjam olvasni. Kérdeztem, hogy ki az, azt mondta X nevű haverja csak.


Elég féltékeny típus vagyok. Nem kombinálok, de bogarat ültetett a fülembe.


Tegnap nálam aludt. Leugrottak a tesómmal a bevásárlóba. A telefonja a lakásban maradt. Hát, kaptam az alkalmon és beléptem a facebookjába.


Egy lánnyal beszélgetett többször, meg találkát is megbeszéltek sokszor. A vicc, hogy én ismerem is a csajt. Láttam őket beszélgetni az utcán, meg a lakásán is ott találtam már, de azt mondta csak egy ismerőse. Kimagyarázta, ahhoz nagyon ért. Meg bíztam mindig is benne, nagyon stabil a kapcsolatunk.


Na most. Tudom, hogy nem csalt meg, illetve nem is csalna, de amiket írt neki, zavaros és zavaró számomra.


Arra következtettem, hogy nagyon bejön neki, külsőre-belsőre is, ideális barátnőnek tartja, mert éretebb, mint én. Olyasmiket is írt, hogy gondolt e már arra, hogy összejönnek?, mert ő (a barátom), igen. Meg arra is, hogy intimebb helyzetbe kerülnek (szex).


De én akkor sem értem. Ha minden jó köztünk, minek csinálja ezt?


Irogatott neki olyanokat, hogy ez meg az a baja velem, de nekem ez nem tűnt fel, sőt, minden szuper.


Nem tölt velem kevesebb időt, figyel rám, segít nekem, ergó minden jó, mégis más után sóvárog.


Meg történt egy eset, de azt már le se írom...


Mit csináljak?


2015. szept. 19. 13:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
19 evesen komoly parkapcsolat?? [link]
2015. szept. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt. Szóval komoly.
2015. szept. 19. 13:09
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Zsák a foltját mindig megtalálja:

1. féltékeny liba vagy, aki képes minden megkérdezés nélkül belépni a párja fb-jára

2. ő meg egy gerinctelen féreg, hogy a csaja háta mögött ilyeneket csinál


Ne áltasd magad azzal, hogy minden jó köztetek. Már biztos jó rég óta nem, csak nem vetted észre! Ok nélkül soha semmi sem történik!


Beszéljétek meg a dolgot, aztán szakítsatok és ne húzzátok tovább egymás drága idejét!

2015. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
El vagy te tévedve. Ha a pasim más után sóvárogna meg ilyeneket irkálna más csajnak már kintről nézhetné az ajtómat.
2015. szept. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Van okom féltékenynek lenni. Viszont az is tudom, hogy sosem csalna, hagyna el.
2015. szept. 19. 13:19
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha a baratom ilyeneket csinalna megkerdeznem tole,hogy mi a problemaja velem? Kalandozni akar?

Ha elmondja mi baja akkor megoldjuk egyutt ha azt mondja un engem megmutatnam neki milyen egy igazan kulonleges no, ha ezek utan is folytatna paros labbal vavnam ki a hazbol de azert a szeme lattara lesmarolnam az uj nojet. Csak,hogy kvittek legyunk.

18/L

2015. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

TUDOD hogy sosem csalna, hagyna el vs van okod féltékenynek lenni. Nekem már itt problémáim vannak.


Nem csalt meg még, de azért már ott volt a lakásán, "csak egy ismerőse", de azért ilyeneket mondogat neki. Szerintem ez bőven kimeríti a hűtlenség fogalmát, mert azért nem csak a szex az, ami megcsalást jelent. A hátad mögött sunnyog, hazudozik, titkolózik. Valóban, nagyon stabil kapcsolatnak hangzik.


Ha minden jó lenne közöttetek, akkor nem csinálná ezt. Legyél ezzel tisztában. Mármint, lehet, hogy konkrét probléma nincs, de hogy másra vágyik, az nem azt jelenti, hogy tökéletes és stabil a kapcsolatotok. Másnak mondja el, mi baja van veled, de neked soha még csak nem is jelzi, nemhogy szóvá tenné... Ez szerinted őszinte és komoly kapcsolat? Nem az idő tesz egy kapcsolatot komollyá, hanem a felek hozzáállása. És a barátod hozzáállása cseppet sem komoly. Amint a csaj zöld utat ad neki, egyből dobbant. Ez egészen biztos.

2015. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd ott, mert ha nyomozgatsz utána, kombinálsz, belépsz a facebookjába, akkor jobban járna a másik nővel!
2015. szept. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#8 Ha én, amiért beleolvastam, kibobást érdemelnék, őt micsodát? Hímsoviniszta észlény.
2015. szept. 19. 14:01
 10/25 A kérdező kommentje:
-t
2015. szept. 19. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!