Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lépjek valamit vagy próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek valamit vagy próbáljam meg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Másfél éve nyáron meglátogattam nővéremet, másik városban lakik (nem túl messze). Van egy velem egyidős barátnője, aki átjött hozzá amikor én ott voltam. Ekkor volt barátnőm, de mégis nagyon megfogott a lány. (Nem hiszem hogy emiatt, de ekkor kezdett el romlani a kapcsolatom a barátnőmmel, akivel fél évvel később szakítottam is). Egy estét találkoztam csak vele, de jópár hétig gondoltam rá utána is (próbáltam megkeresni facebookon is, mert nem emlékeztem teljesen az arcára, csak arra hogy tetszett mind belsőleg mind külsőleg).

Most megint a nővéremnél vagyok és átmentünk a lányhoz, mert a barátjának (előző alkalommal nem volt még) csinált sütit a szülinapjára.

Mondanom sem kell hogy nagyon szép és jófej volt végig, nagyokat nevetett minden viccemen.

Mikor mentünk haza mondtam a nővéremnek hogy a lány tetszik, kár hogy van barátja. Azt mondta, szerinte nem lesznek sokáig együtt, mert mint barátnője, még nem találkozott a sráccal, pedig több mint egy éve együtt vannak, meg a lányon is ezt érzi.

2 napja egy csomót gondolok rá. Hogy lehet hogy életemben 2szer találkoztam vele és így megfogott? Hogyan tudnám kiverni a fejemből? Vagy valahogy jeleznem kéne neki valahogy az érzéseimet?



2021. jan. 13. 11:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Félreértés elkerülése végett, nem mint randi találkoztam vele másfél éve, hanem átjött nővéremhez és nővérem barátjához és társasoztunk
2021. jan. 13. 11:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye. Veszíteni nem veszítesz semmit, legfeljebb nem jön össze 🤷‍♂️ ha nem, akkor utána ráérsz felejteni.
2021. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne pazarold az időd, ismeredj másokkal is! Lehet találsz olyat, aki még nála jobban is megfog. Ha nem, akkor közben még mindig várhatod azt is, hogy ő szakítson, de SZERINTEM 100%-ban ne csak rá fókuszálj!
2021. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!