Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátomról lenne szó....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szroxi kérdése:

A volt barátomról lenne szó. Igazából nem tudom eldönteni már hogyan viszonyuljak hozzá. , akarjam őt vagy próbáljam elfelejteni?

Figyelt kérdés
Most lennénk egy évesek, ha együtt lennénk még. Fél évig együtt és fél évig külön voltunk .4 hónapig próbáltuk egymást elfelejteni, de nem sok sikerrel. Elején csak vitatkoztunk a múlton, később kialakulóban látszott egy jobb kapcsolati viszony. Mindennapos beszélgetések. Nagyon akartuk egymást testileg és úgy látszott lelkileg is. Két hete találkoztunk egyszer át jött és semmi vitatkozás nem volt köztünk, csak szimplán elhülyéskedtünk és akkor még a szemembe is mondta, hogy hiányoztam. Mondhatni az nap után rá kérdeztem, hogy mit szeretne most tőlem és azóta csak azt hajtogatja, hogy nem tudja és össze zavarom. Már kevesebbet beszélünk, alig keres stb. Igazából nagyon őszinte ember és makacs is. De ha ő nem tudja az érzéseit felém mit tegyek? Próbáltam már sokszor erről vele beszélni, de ugyan oda lyukadunk ki. Felejtsem el vagy reménykedjek még?(bocsánat,ha nagyon hosszú és köszönöm előre is a véleményeket/tanácsokat) L/18

2013. aug. 22. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Elfelejteni akarod ?

Mondja egy megyét, és elfeledtetem én veled :D

2013. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Basszus... Ezt ti is úgy olvastátok fel, hogy hallottátok a fejetekben a szöveget, amint egy elégikus hangú lelkileg összetört harmincéves nő mondja ilyen monológ formájában, és közben szomorú zongorazene megy? Én még képet is láttam hozzá, amint az erkélyen ül, miközben mesél. De durvaaaaaa!
2013. aug. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!