Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, próbáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, próbáljam elfelejteni vagy reménykedjek még?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akit mér 2 és fél éve ismerek. Nagyon nagyon beleszerettem. Ő nem volt belém szerelmes de nagyon szeretett de nem olyan módon. Tavaly év végére olyan lett köztünk a kapcsolat hogy ő is szeretett volna úgy. De én nem mertem megtenni az első lépést mert olyan barátnőm még nem volt akit igazából szerettem. Ezzel a lánnyal tudtam meg milyen az igazi szerelem. Csak hogy elszúrtam mivel nem tettem meg az első lépést hogy közelebbi kapcsolatunk legyen, és nyár közepén lett egy pasija az új sulijábol. Viszont én még mindig szerelmes vagyok belé. És nem tudom csak úgy elfelejteni és ez így kicsit szar. Egyfojtába azon gondolkozok hogy milyen jó lenne ha szakítana vele az új pasija és akkor lenne még egy esélyem, DE NEM VAGYOK GONOSZ és nem szeretném ha össze törne a lánynak a szíve.

2013. nov. 2. 09:59
 1/2 anonim válasza:
Figyelj szerintem mond el neki mit érzel komolyan nem ígérhetek semmit. Én is egy komolya kapcsolati krízisben vagyok, de én elmondtam mit érzek. Nem tudom,hogy neked beválik-e nekem bevállt remélem neked is befog, szerintem ez nem gonoszság csak egézséges féltékenység. :)
2013. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Majd kiderül mi lesz.
2013. nov. 7. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!