Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb nő anyuka,fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nő anyuka,fiatalabb pasi között,az vonzalom szerelem,ha facebookon ruhás képek,ételes képek küldözgetése,puszit ado,szivecskés smájlik,meg becézések küldését csinálják?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ezt mi honnan tudjuk? Lehet unatkoznak
2021. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy csak szeretnek jókat főzni és enni.

A közös hobby miatt szimpatizálnak.

2021. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
ebből még nem biztos, hogy van vonzalom és/vagy szerelem
2021. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Privátban vagy nyiltan?
2021. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Facebookon levélbe üzenetbe privátba. PÜ-be
2021. szept. 5. 14:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Es melyik vagy a fiatal anyuka vagy a fiatal srác? És a fiatal anyuka házas-e vagy elvállt?
2021. szept. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fiatal srác vagyok a kérdező. idösebb anyuka házasságbanél,de rég külön élnek rossz a házasság
2021. szept. 6. 11:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Ebbol nem lehet tudni hogy most mit gondol. Valoszinuleg kedvel ez biztos de hogy csak barati szinten vagy nyitva lenne-e kapcsolatra is veled. Passz.

6-os vagyok.

2021. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha privátozgatnak az már gáz.

Le kellene állitani sztem a mamit..

2021. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak tizenéves ismerőseim közös hobbi, érdeklődés miatt. Na mi mindent küldünk vicces memek, kaják, cikkek amik a másikat érdekelhetik, tájkéoeket stb. Van hogy puszit is meg szíveket mégsincs köztünk semmi olyan, mintha a gyerekeim lennének.
2021. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!