Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Felnőtt párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt párkapcsolatban mennyi együttlét egészséges?

Figyelt kérdés

30-as pár vagyunk, egy éves a kapcsolat, külön élünk. Én elváltam, ő eddig csak egyedül élt. A szokásunkból adódóan más az igényünk az együttlétre. Én vele lennék sokat, ehhez vagyok szokva, hogy a másik mindig velem van. Ő viszont szeret egyedül is lenni, így van, hogy 1-2 napig nem találkozunk. Kb 2 hetente van ilyen. És bár nagyon közel lakunk egymáshoz, de ritkán alszik nálam vagy én nála/ heti kétszer kb/.

Szerinte elég sokat vagyunk együtt, nekem meg ez kevés. Én akár össze is költöznék vele, de ő ettől az igénytől baromi messze áll. Én meg ezt nehezen értem meg, emiatt azt gondolom, ő nem tervez velem hosszú távra.

Valahol belül megértem őt és érzem, hogy szeret és fontos vagyok neki. Mégis ha azt mondja, másnap nem jön, mert itthon akar pl olvasni vagy bármi mást, az nekem irtó rosszul esik. Pedig tudom, hogy szüksége van én-időre, meg nekem is, és azt is, hogy nem szabad birtokolnom, rámásznom, mert úgy elrontom a kapcsolatot. Mégis nagyon szenvedek, mikor tudom, hogy velem lehetne, de nincs.

Mikor nem voltam vele, akkor jól éreztem magam egyedül, tehát nem hiszem, hogy ez kapcsolatfüggőség, és félek, hogy birtoklás, de nem tudom, hogyan kezeljem jól, hogy ne szenvedjek. Vele igyekszem nem éreztetni ezeket a kínlódásaimat, de persze tudja, észre veszi. :(


2021. jan. 13. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Nem egyformák az igényeitek. Erről ennyit. Később se akar majd többet veled lenni. Szóval te döntésed, hogy maradsz ebben vagy keresel mást.

Bár mondjuk ha tényleg szeret olvasni, azt nem értem, hogy neked az miért baj? :)

2021. jan. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hetente 1-2 nap külön lét egyáltalán nem sok. Csodálkozom, hogy egyáltalán ennyit találkozik veled így, hogy mindig egyedül élt.
2021. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem heti 1-2 talalkozasra van lehetosegem es mi is felnottek vagyunk... en keveslem, de tudom, hogy előbb utóbb egyutt leszünk
2021. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak szüksége van hogy egyedül is legyenek, mert csak úgy tudnak feltöltődni. 2 hetente 1-2 nap nem sok!
2021. jan. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%

Te egyébként tudnál egyedül élni? Nem? Miért nem pontosan?

A könyvolvasás kamu, könyvet azok is olvasnak akik együtt élnek akárkivel.

2021. jan. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
De tök más befeszülve, valaki mással a lakásban olvasni, mint szabadon, egyedül. Hiába a párja. Nekem kéthetente 1-2 nap olyan kevés lenne, hogy sírnék.
2021. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!