Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy majdnem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy majdnem minden férfi ilyen hamar szerelmes lesz?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig ismerkedtem a legtöbb férfi már 1-2 hét után szerelmet vallott nekem. Volt egy pár olyan is aki 4-5 nap múlva. Lehetséges, hogy szerelmesek lesznek belém ilyen hamar vagy mindig olyanokat fogok ki akik csak úgy dobálóznak a szeretlek szóval?
2021. jan. 18. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy szerelmesek, maximum kanosak. A pasik többsége csak dobálózik ezekkel a szavakkal, hogy ágyba vigyenek.
2021. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lennék se vallanék szerelmet egy nőnek se ilyen hamar és szerintem normális férfi nem tesz ilyet, szóval igen, olyanokat fogsz ki.
2021. jan. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Vagy a hazudósakra buksz vagy az ilyen nagyon kis érzékeny lelkűekre. Ezt ennyiből nem lehet megállapítani.

De furcsa, hogy valamiért ezt mindegyiknek közölnie kell veled.. veled minden oké? :D

2021. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Persze, simán. A szerelem lényegében egy erős vonzalom. Férfiak és nők is sokszor első látásra szerelmesek lesznek vagy hamar kialakul náluk kötődés.
2021. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Normalis férfi ilyet nem tesz bármit is érez.

Az ostoba nőknek szoktak ilyet mondani, ha nincs kedvük udvarolni, de dugni akarnak.

A legtöbb buta liba be is döl az ilyeneknek.

2021. jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg egy naiv lány vagy, akit könnyű ezzel behülyíteni. Én nem tudnék senkit komolyan venni, ha 1 hét után ilyet mondana, azt hinném, hogy vagy hazudik, vagy már nagyon kétségbeesetten akar egy kapcsolatot.
2021. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Durva amúgy, hogy itt naponta pár kérdésnél feldobják az emberek, hogy milyen a normális férfi... Aztán, most nem normális férfi az, akinek hamar lesznek érzelmei. Hát, öhm... Oké.
2021. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#7: Nem az a baj, hogy érzelmei vannak. Kezdeti fázisban ez egy fellángolás és egy férfi tudja kontrollálni az érzéseit. Ez később lehet szerelem, de az is lehet hogy egy hét múlva már nincs oda annyira a hölgy iránt, tehát rögtön az elején lerohanni Őt és szerelmet vallani egyszerűen gyerekes.

F/31

2021. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

#8: Minden fellángolásnak indul, attól az még lehet szerelem. Furcsa, hogy most egy férfi tudja kontrollálni az érzéseit, máskor meg sokan azt adják elő, hogy az érzelmeket nem lehet irányítani.

Azt sem igazán értem, hogy miért kéne kontrollálni a szerelem érzését? Mitől lesz ettől valaki férfi?

Persze, lehetni minden lehet... Ez mindennel kapcsolatban igaz, ez alapján, semmit se csináljunk?

A lerohanást sem érzem. Oké, 2021 van meg minden, de tényleg ekkora gond az őszinteség?

2021. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak úgy elém álltak és szerelmet vallottak. Mindig akkor mondták el mikor szóba jött, hogy ki hogy gondolja ezt az egészet és mik a tervei. Akkor mondták el, hogy nagyon fontos vagyok és velem akarnak lenni. Előtte is célozgattak és burkoltan mondták, hogy szerelmesek.
2021. jan. 18. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!