Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Külső kontra belső? Hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külső kontra belső? Hülyeség a szerelemre várni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, abszolút nem teszik kívülről, kb 3 hónapja ismerkedünk. Mindent megtesz értem, segít, meglep, kényeztet, elvisel, dicsér, jó humor, isteni szex.

A külseje azonban nem tetszik, vannak olyan napok, amikor kifejezetten csúnyának látom. Kevés haj, vézna, vékony test, sápadt bőr, a fogai sem a legszebbek, mintha szürkék lennének - 37 éves, nem dohányzik, gondolom a kora miatt - de annyira szeret, látszik, mindent megtesz értem.

Előtte sportos férfiakkal ismerkedtem, csak olyan párom volt, aki izmos, figyel a hajára, jó állása van, drága autója.

Neki egy olcsó autója van és nem is tanult. Nem szellemi tevékenységet végez, mint én és az előző férfiak az életemben.


Egyről egyig kedvesek voltak - nyilván csak olyanokkal vagyon együtt - megtettek értem mindent ők is, de ez más.

Itt sosem kellene attól félnem, hogy megcsal mondjuk. Ez lenne a “taktika”? Legyen nem vonzó férfival, aki engem “szolgál”? Mert néha azt érzem, néha csicskaként akar szolgálni engem.


Nem tudok rá sajnos igazi férfiként tekinteni, egy erős kezű, férfias kiállású valakire. (Nem, nem azt várom, hogy agyon verjen.) Szóval a kémia, a vonzalom nincs meg. Eddig mindig olyan párom volt, akit minden barátnőm/ nő körülöttem irigyelt, az utcán is nagyon megnézték, még a férfiak is. Nem ennek élek, de hiányzik a szexuális vonzalom, a kémia. Enélkül nem működhet hosszabb távon, ugye? Őt senkinek sem mutattam még, rejtegetem szinte.


Köszönöm a normális válaszokat.


2021. jan. 19. 09:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Egytől egyik*

vagyok együtt*

Legyek*

2021. jan. 19. 09:35
 2/17 A kérdező kommentje:
😁 Egytől egyig... mielőtt valaki majd ebbe köt bele... siettem, mert mindjárt itthon van...
2021. jan. 19. 09:36
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem alakult ki vonzalom akkor ez után sem fog.

Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol nem tetszett elsőre a férfi, viszont jellembe bizonyította, hofy igenis az, és 1,5 hónap olyan szerelmes voltam, hogy csókoltam a lába nyomát is.

Nem érdemes taktikázni szerintem. Most csak elvagy vele, de később már ennyi sem marad belőle.

2021. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy lefekszel vele, ha nincs kémia? Illetve hogy lehet isteni a szex?
2021. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A mérete tökéletes, nagyon is és nagyon lelkes, illetve félhomály...
2021. jan. 19. 10:01
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Ugye az megvan, hogy nőként bármikor találhatsz olyan férfit, aki még tetszik is? Azt hittem, hogy ez egyértelmű:D
2021. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

Én tökéletesen értelek, de az a helyzet, hogy ez hosszabb távon egyikőtöknek sem lesz jó (hacsak nem változik meg valami és hirtelen férfiként kezdesz tekinteni rá).


Egy párkapcsolatban általában játszmázás van, azaz kialakulnak a szerepek, nálatok ez valszeg úgy nézne ki, hogy te folyamatosan lesajnálnád, ő meg teljesen átadná a kezedbe az irányítást, felborulna az egyensúly köztetek (ami most sincs meg). Mindketten sajnálnátok magatokat meg a másikat is. Szerintem ennek nincs sok értelme.


De mint írtam fentebb, olyan lehet, hogy fokozatosan vagy akár hirtelen meglátod benne a vonzó férfit, mert nem tudom... pl. feltárulkozik előtted egy korábban rejtett jellemvonása, vagy olyan dolgokat tesz... stb. A vonzalom később is kialakulhat.

2021. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk nem tudom, hogy vagy kepes olyannal lefekudni, aki abszolut nem vonz, sot neha kifejezetten csunyanak latod es a kemia sincs meg. ezt hogy, minek?!


gondolom, arra jo, hogy dicsergessen, bokolgasson, vegye. ezt-azt, kielegitsen, mert kell az ego tunning es nincs mas, ez is jobb, mint a semmi. mar regen rossz, ha igy allsz hozza, hogy olyanokna kotsz bele, hogy sapadt a bore meg olcso az autoja. hagyd szerencsetlen sracot, hadd talajon inkabb maganak valami normalis not, aki nem huzza a szajat a ‘keves hajara’ es nem idegenektol kell kerdezgetnie, hogy most mi legyen. ja, hogy akkor elmarad a mindennapi egotunning:( hat ez van.

2021. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Lebuktál, ügyes trollkodási kísérlet... Mikor tanulják már meg a férfiak, hogy egy nő nem így fogalmaz? :D
2021. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Akkor hogyan fogalmaz? Miért lenne troll? Nem értem, írd meg, kérlek. Köszönöm.
2021. jan. 19. 10:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!