Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Éjjeli pillangó" külső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Éjjeli pillangó" külső, kontra természetes szépség?

Figyelt kérdés

En egy termeszetes no vagyok, mondjak is, hogy igy vagyok szep, el is fogadom. Miert van az, hogy a ferfiaknak ennyire tetszik a "ribis" külső?

Teszem az, van egy természetes barátnője, akit pont így/ezért szeret, de mégis nézegeti az ilyen nőket... Mi ilyen vonzó bennük? Ha férfi lennék biztos nem kéne, csak a természetes. 5 kiló sminkkel és mű dolgokkal bárki lehet "szép".

20/L


2016. okt. 12. 17:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%

Mert egy szepen sminkelt no szebb. Nyilvan nem azok, akiknek latszanak a repedesek az alapozojaban olyan vastag, tetovalt szemoldokuk van, pothajuk meg egyebek... Nem az extremekre kell gondolni. De a ferfiak nagy tobbsegenek nem az extrem munok tetszenek.

A termeszetes lanyokat a belso miatt kedvelik jobban, attol meg kulsore jobban tetszenek nekik masok, de egyensulyba lehet hozni a kettot, en figyelek a kulsomre is (smink, haj stb de nem vagyok mu), emellett a belsomre is. Nem is nezeget a baratom mellettem masokat.

2016. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Kinek mi a természetes és a mű.


Biztos van olyan, aki természetesnek mondana úgy, hogy csak a hajamat festem, és megrajzolom a szemöldököm (muszáj, mert az eleje ritkás és az már nem nő vissza), van aki nem, mert műnek titulálna.


Az agyonvakolt nőket mindenki megnézi, ezt kár lenne tagadni, mivel figyelemfelkeltőek és őket te is előbb észreveszed mint akin egy deka festék nincs.


Ettől függetlenül nem hiszem, hogy szépnek tartaná őket mindenki.

Ahogy mondani szokták, egypatronosak és barátnőnek nem kellenének.

2016. okt. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

En is csak bb kremet hasznalok ha kijonnek a hibak a boromon ami ritka. Nalam a sminkeles (ha epp kedvem tartja) szemhejtus, spiral.

De nem ertem miert nem olyannal van az a szemelyakinek a sminkelt nok tetszenek..

2016. okt. 12. 17:27
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem nem az arcat nezi meg
2016. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez jogos...

Akinek vakolt nő kell, az jöjjön össze olyannal, és ne olyannal, aki nem festi magát.

Utána meg jön a nyálcsorgatás más nőkre?


Mire jó ez?

2016. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
Ha tényleg akkora természetes szépség vagy, akkor foglalkozz a magad dolgával, és ne irigykedj. Miért fáj az neked, ha valaki sminkel, és jobban megnézik?? :DD
2016. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem faj? Sajnalom en orulok h nem kell a tukor elott maceralnom magam reggelente. Kicsit el vagy tajolva.
2016. okt. 12. 17:35
 8/21 A kérdező kommentje:
#5ös ezen gondolkozom en is. Nem lenne egyszerubb inkabb egy olyannal probalkozni?
2016. okt. 12. 17:37
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel nyugtatod magad? :D
2016. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Na hat ilyen negativ ismeretlenekkel szoba sem allok, szep estet :)
2016. okt. 12. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!