Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párkapcsolatban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők, ti tényleg szerelmesek vagytok, vagy csak együtt éltek valakivel?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 01:23
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerelmes vagyoka páromba
Nem vagyok szerelmes
Szerelmes vagyok, de nem a páromba
46 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

8 éve vagyunk együtt, most várjuk az első gyermekünket és szerelmesnek érzem magam. Mióta tudjuk, hogy jön a pici, a pároknak még új, apai oldalát is megismertem és még jobban szeretem.


Úgy érzem, ő is szerelmes belém :)

2021. jan. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerinted ha egy párkapcsolat 10-20-40 évig tart, akkor ugyanúgy szerelmesek még egymásba, mint az elején? Segítek: Nem.
2021. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerelmesek voltunk, de az sosem tart tovább kémiai értelemben véve 1-2-3 évnél tovább. Jelenleg mély szeretetet, elköteleződést, biztonságot, nyugalmat érzek a párommal kapcsolatban, aki a világon a legfontosabb nekem. Igen, még a gyerekeinknél is.
2021. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
inkább úgy mondanám, újra és újra sikerül beleszeretnem.
2021. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
A szerelem nem folyamatos. Néha intenzívebb, néha kevésbé. Vannak perszehullámvölgyek, és abból mindig újra a szerelem érzésével jövünk ki. De a mély szeretet, kötődés és bizalom még a hullámvölgyekben is összetart minket. Most éppen egy újabb nagyon szerelmes periódusban vagyunk. :)
2021. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szerelmesek vagyunk. Nyilván, különben nem is házasodtunk volna össze. 11 éve vagyunk együtt.
2021. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerelmes voltam, de így 7 év után már inkább csak mely szeretetet és tiszteletet érzek iránta, és ez a részéről is így van úgy érzem.


Vannak vitaink, mostanában elég sok sajnos,de ettől függetlenül jól elvagyunk egymassal

2022. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!