Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarnak az emberek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak az emberek úgy együtt lenni valakivel, hogy amúgy nem szerelmesek?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már olyanról, hogy nem vagyok szerelmes belé, de jól elvagyok vele. Meg amikor együtt vagyok vele jó, de nélküle is elvagyok, hogyha úgy adódik. Szakítani mégsem akarnak. Legjobb haverom is így van a csajával és nekem fura.

2013. jún. 25. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Félnek a magánytól.
2013. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Mert kényelmes. Ha ötven leszek én is befogadok a házamba valami hasonló korú banyát aztán 3 feladata lesz: takarítás, főzés, kussolás.


Mint egy ingyenes szolga, cserébe lesz hol lakjon. Meg egye-fene ha közepesen néz ki korához képest akkor majd nagyritkán lesz más is de akkor dupla adag Lasagne-t meg sütit kell hogy készítsen aznap.

2013. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyedül lenni a legtöbb embernek rossz. Sokan nem találnak olyat akivel kölcsönösen egymásba tudnának szeretni, de mégis kell nekik valaki, szóval azt a megoldást választják, hogy együtt lesznek valakivel akivel jól érzik magukat, jól megvannak, de nem szerelmesek.
2013. jún. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#1


Hát erről eszembe is juttot egy rövid "DAL" részlet


"Mai napig nem értem, egyszer megkérdem egy lánytól

Hogy a magánytól félnek-e jobban, vagy a f**zhiánytól

Sír miközbe az arcára vered, de a szemét törli meg

Nem tudok nélküle de vele se élni. Hát dögölj meg!

Úgy érzem magam, mint egy pap, igaz nem gyón de térdepel

Sírjál a k***a anyádnak mindenki amit érdemel"

2013. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítólag a szerelem kb. két év múlva elmúlik, már csak szeretet érez a másik iránt. De ha eleve úgy jönnek össze, hogy nem szerelmesek, akkor annak nem sok értelme van szerintem.
2013. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: több, mint két éve vagyunk együtt a kedvesemmel (immár jegyespárként), és nem hogy elmúlt volna, egyre mélyül a szerelem.

A szerelem is sokféle, lehet definiálni erős, hidegrázós, de kellemes érzésként, vagy olyan intenzív ingerként, mint pl érzed, hogy pillangók repkednek a gyomrodban, stb. Hosszútávon viszont azt hiszem, a szerelem másról szól. Olyan kötődésről, melyet az életed árán sem akarsz felbontani, féltésről, mélyebb szeretetről, önzetlenségről, csodálatról. És ha ezt mindkét fél érzi, akkor mondható el egy kapcsolatról, hogy legszebb esetben az ember élete végéig kitart.

2013. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Viszont az igaz, hogy aki eleve intenzív ingerként éli meg a szerelmet, az nehezen érezheti ezt a fajta érzést éveken át minden egyes percben ugyanazon ember iránt. Bár nekem a gyomrom néha még mindig össze szokott szorulni ha egy-két nap kihagyás után végre megpillanthatom a szerelmemet :)

Előző voltam.

2013. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!