Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek Valentin-napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Valentin-napra melyik lenne a jobb ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés

1. Opció: csillagtérképes bögre amin az aznapi csillagok állása van amikir összejöttünk+egy közös kép is a bögrén meg a kedvenc csokijai

2. Opció: egy párna " attól kaptad aki a legjobban szeret" felirattal


2021. jan. 24. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Nőként mondom, hogy a férfiak 99%-a baromira nem örül az ilyen dolgoknak. Főzz neki egy jó vacsit vagy a kedvenc sütijét. Vagy vegyél neki valami hasznosat.
2021. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Egyik se szerintem. Ha javasolhatok ezzel kapcsolatban valamit, szerintem sokkal többet jelentene neki, ha szimbolikus tárgyak közvetítése nélkül fejeznéd ki az érzéseidet iránta. Nyíltan, valós szavakkal, egyenesen a szemébe mond meg neki, hogy a Valentin-nap is szép, meg jó, de ettől eltekintve neked nagyon sokat jelent, hogy ennyi idő után is együtt vagytok.


A szimbolikus tárgyakkal (bögre, párna, plüss, stb.) az a problémám, hogy a későbbiekben konfliktust szülhetnek. Ezen kívül morálisan is megkérdőjelezhetőnek tartom ezeket. A barátod a te érzelmeidre, véleményedre és visszacsatolásaidra kíváncsi, és ezt tőled akarja közvetlenül hallani, nem egy bögrétől, vagy egy párnától. De legalábbis én ebben hiszek...

2021. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként azt mondom, mindkettő gáz, hacsak a fiú nem egy kamaszlány ízlésével rendelkezik valami furcsa oknál fogva.
2021. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Pasiknak csak a szex ajándék.
2021. jan. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom, mindkettő borzasztó.
2021. jan. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok és tényleg a fiúk annyira ezt nem díjjazzák. Én pl a kedvenc focicsapata logóját csinálom meg kitűzőnek. "Hasznos" is, maradandó is és illik az érdeklődési köréhez. Inkább a hobbijához vagy kedvenc dolgaihoz válassz tárgyat😊

Édesség pedig mindig legyen mellé!

2021. febr. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!