Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Küzdjek érte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Küzdjek érte tovább vagy hagyjam hogy barátok legyünk?

Figyelt kérdés

Az exem 2 hónapja szakított velem. Azóta már kétszer találkoztunk és napi szinten beszélgetünk. Mindent megosztunk egymással mint azelőtt. Még képeket is küld és van hogy felhív. Azért szakított velem mert nem volt munkája és hogy így szégyelli magát hogy nem tudja azt megadni nekem amit szeretett volna. Most kezdett el munkát keresni. Mindig azt mondta hogy a másik fele vagyok és hogy elszeretne venni. A szakítás után a találkozón meg megcsókólt. Azóta eltelt egy kis idő. Sokszor azt írja hogy ne várjak rá és hogy keressek mást. Mert nem tudja hogy mit akar.

10hónapig voltunk együtt

Én 21 éves lány vagyok ő 24éves fiú



2021. jan. 26. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám, a kapcsolatot is megszakítanám, ennek nincs értelme.
2021. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ő sem tudja mit akar.
2021. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz olyannal, aki nem tudja, mit akar!
2021. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azért szakított velem mert nem volt munkája és hogy így szégyelli magát hogy nem tudja azt megadni nekem amit szeretett volna."

Ezt nem értem. A pénzével együtt elapadt az irántad érzett szerelme is?

Túl sok mindent nem osztották meg, de szerintem 2 lehetőség van. Vagy hazudik és csak talonban tart vagy komoly mentális problémái vannak ha azt hiszi hogy barátnőt pénzen vesz az ember. Nos, bármelyik is igaz, hagyd elúszni

2021. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez csak duma, a valóság az, amit az előzőek írtak, hogy fingja sincs mit akar.

Én a helyedben teljesen leépíteném a kapcsolatot, nem vagyok egy türelmes típus ebből a szempontból. Annak meg semmi értelme, hogy "barátok" vagytok de közben te vágyakozol utána.

2021. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen én os azt érzem hogy nem tudja hogy mit szeretné és csak játszik. De persze én érzek iránta és ez a nehéz.
2021. jan. 26. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor kérj tőle egy személyes találkozót, mondd el őszintén az érzéseidet. Kérdezd meg tőle, mit szeretne. Vagy együtt vagytok rendesen, vagy soha többé nem beszéltek. Ne engedd, hogy tereljen, időt kérjen. Ha akar téged, akkor legyetek együtt, az anyagi dolgokat meg majd megoldjátok együtt. Ha meg nem szeret már, akkor tiltsd le mindenhol, végezd el a gyászmunkát, és majd idővel lesz új szerelmed.
2021. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!