Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam vagy küzdjek érte?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam vagy küzdjek érte?

Figyelt kérdés
A lány aki nagyon tetszet a haverommal jött össze. régebben egymásnak is szimpik voltunk.

2016. márc. 17. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyjad, ez a vonat már elment. Próbálkozz olyannál, aki szabad.


Ja és ne gyere kérlek azzal a nevetséges kifogással, hogy "régebben is szimpik voltunk egymásnak". Ez régen volt.

2016. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Más estben azt mondanám, hogy abbahagyni könnyebb, mint küzdeni, de most nem éri meg.

Egyrészt mert nem lenne szép dolog belerondítani egy haver kapcsolatába. Másrészt a csajt elcsábítod, akkor szerinted mellőled nem csábíthatja el valaki?

Miért nem léptél régebben?

Most már hagyd. Keress egy másik lányt.

2016. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
velem ugyan ez a szitu volt csak én vagyok a lány. Volt egy srác akinek nem jöttem be viszont a haverjának igen. Teltek a hónapok, változtam, és közbe ő is belem szerelmesedett állítólag. A két pasi legjobb barát. Az egyik srác megkérte hogy járjak vele és lesmárolt, akinek a kezdetektől fogva bejöttem mind ezt a legjobb haverja előtt aki kb sirva fakadt hogy milyen baratja van. ja és előtte mindkét srác közölte hogy én nem fogok közéjük állni. inkább hagytam mindkét srácot.
2016. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!