Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők milyen jelekből következ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők milyen jelekből következtetnek arra hogy egy férfi többet érez irántuk barátságnál? Mi az ami elválasztja a barátságot az annál többtől a nők szerint?

Figyelt kérdés
Kicsit zavarban vagyok, mert van egy nálam idősebb női kollegám, akivel tök jól érzem magam. Sokat keresem a társaságát, beszélgetünk, telefonon hívom, meg ilyenek. De hát a haverokkal is így viselkedünk, ebben nincs semmi. Tehát ha mondjuk felvetem hogy munkahelyen kívül is találkozzunk, abban sincs semmi több mint egy baráti összejövetel? A nők hogy látják ezt, mikortól kapcsol be náluk a "veszély ösztön"? Félreértés ne essék, tényleg csak barátként tekintek erre a nőre és ő is rám, de mint barát, lehetne találkozni munkahelyen kívül is, nem igaz? :)
2021. jan. 28. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinél más, de ha engem egy férfi hívogatna telefonon, abba valószínűleg már többet gondolnék. Mikor a férjem megismertem, nála elég egyértelmű volt. Járkált utánam, folyton kereste a társaságom, valahogy mindig a közelemben volt. Nagyon keskeny ez a bizonyos határ, ezért nagyon kell vigyázni, ha te tényleg nem gondolsz ebbe többet, inkább beszéld meg vele, vagy lépj egyet hátra, nehogy félreértelmezze a jeleket.
2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval egy felnőtt férfi nem hívhat fel csak úgy egy felnőtt nőt? És ha pl csak vele beszélgetek a munkahelyen és csak vele ebédelek akkor vajon már többre gondol? Csak mert ez a többieknek is feltűnhetett már és akkor ők is félreértik ami kínos
2021. jan. 28. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez az. Ha már mások is arra gondolhatnak hogy ez több, akkor nagy valószínűséggel ő is (nem biztos persze de lehet).


Vannak azok a férfi-női kapcsolatok ahol ennek a tisztázására nincs szükség. Van 2 férfi barátom (ők amúgy legjobb barátok) igaz már nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, eltávolodtunk de egy időben sokat találkoztunk, főleg társasággal. Egyszerűen sütött az egészről hogy ez CSAK barátság. Sosr merült fel több, egyikünknek sem esete a másik. Nincs kémia, én nem akarnék tőlük semmit és fordítva. Volt hogy megöleltük egymást, de valahogy totál érződött az első perctől hogy ez csak baráti dolog. Nem tudom jobban leírni.


Ha már csak az egyikben megmozdul az a "valami" az már intő jel.


Szerintem ebben az esetben, ha nem vagy biztos abban hogy ő mit gondol, akkor nem árt tisztázni a dolgot.

Akár csak annyit, hogy elejtesz néhány olyan megjegyzést, hogy örülsz hogy ilyen jóbarátok vagytok, jó hogy van egy olyan nőbarátja akivel lehet beszélgetni és a többi.


Egyébként ez meg tökre emberfüggő hogy ki mit érez, lát bele.


Az ember ha tetszik neki valaki, hajlamos automatikusan többet látni a dolgokba.

2021. jan. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más. Van, aki olyanra is mondta az ismeretségi körömben, hogy jaj, többet érez a másik iránt, aki véletlenül elbambult az irányába.

Ha neked fontos, hogy ő ne érezze magát kínosan, le kell ülni vele megbeszélni, hogy te haverként szeretnél vele munkán kívül is találkozni, de nem érzel iránta úgy.


Ha meg neki így oké - hogy a többiek mit gondolnak, azzal ne törődj.

2021. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!