Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok arról ha a lány akivel együtt vagytok szűz?

Figyelt kérdés
Például ha egy 22 éves srác egy 18 éves lánnyal jön össze, és szerelmesek, akkor az ha a lány szűz és ő lenne majd neki az első, az zavarná, vagy még plusz is lenne? Ha te nagyjából ebbe a korosztályba tartozol, szívesen várom a saját meglátásod kifejtve, hogy te ezt a helyzetet hogyan élnéd meg. :)

2021. jan. 31. 00:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavarna.
2021. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan ilyen felállásban veszítettem el én.

18 voltam, exem 22. Nem zavarta, ő örült neki. Nem annak, hogy szűz voltam, hanem hogy nem voltam könnyűvérű, akin már a fél iskola átment.

Egyébként nem volt semmi gond, 7 évig együtt is voltunk.

2021. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki azt mondja, hogy pozitív, meg mennyire vágyik ilyen nőre.


A valóság, hogy sokaknak a "türelem" az hetekben, nagyon max hónapokban mérhető, és ha a csaj 2-3 hónap után nem fekszik le velük, akkor már elfogy.


Ezt azonban soha nem lehet előre megmondani, van aki tényleg kivárja, amíg oda jutnak, van aki szakít, vagy elkezdi presszionálni a csajt (ami ritkán vezet jó kapcsolathoz, még akkor is, ha a csaj beadja a derekát)

2021. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Annyit még hozzátennék, (12-es vagyok), hogy mi látásból ismertük egymást, mielőtt egymásra találtunk egy közös ismerős által. Mind a ketten tudtuk, hogy tetszünk a másiknak.

Egy hét találkozgatás után mondtuk ki, hogy együtt vagyunk, majd onnantól számított 2 hét után feküdtünk le. Óvatos volt, odafigyelt rám.

Ha úgy érzed, hogy szeretnél vele lefeküdni, fölösleges hónapokig várni. És ha nem ő lesz életed párja, akkor mi van? Ha vágysz rá és úgy gondolod, hogy megfelelő partner hozzá, aki oda fog rád figyelni, akkor hajrá.

Én sem voltam ekkor még szerelmes, kellett néhány hónap, hogy kialakuljon. De szerettem vele lenni és úgy éreztem, készen állok rá és szeretném én is a dolgot.

2021. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna! Mindenki volt tapasztalatlan kezdő! Én örömmel lennék a tanító bácsija!
2021. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15%
Én gyorsan megdugnám.
2021. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
egy nyomorék barom megint mindenkit lepontoz
2021. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
azt, hogy bevagnam neki kemenyen, csak ugy sikitson a fajdalomtol:)
2021. febr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
71%
Hogy már nem sokáig lesz az
2021. febr. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!