Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan, akinek külföldi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akinek külföldi a párja, és interneten ismerkedtek meg?

Figyelt kérdés
Úgy értem, úgy, hogy kezdetben különböző országokban is éltek. (pl. Lengyel volt a másik, ilyesmi) Viszont végül sikerült összehozni a kapcsolatot. Ha veled ez történt, vagy ismersz ilyet, akkor kíváncsi lennék a történetre :)

2021. jan. 31. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Személyesen találkoztunk először egy külföldi rendezvényen, de nyilván, mivel különböző országokban éltünk, a fő kapcsolati forrásunk az internet volt, 1-2-3 havi találkozó mellett, mikor hogy sikerült összehozni. Azóta már együtt élünk és össze is házasodtunk. Mire vagy kíváncsi?
2021. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a külföldi. :) Na jó, csak határontúli.

Vajdasági magyar vagyok (eszem ágában se volt Magyarországra költözni),a férjem született magyarországi.

Neten ismerkedtünk meg,500 km volt közöttünk. 1 évig havonta/két havonta egy hétvégét együtt töltöttünk, azután dönteni kellett, hogy merre tovább. A kapcsalot működött, így nem volt más választásunk, mint az összeköltözés. Én otthon hagytam mindent, és 2 bőrönddel új életet kezdtem Magyarországon.

Nekünk bejött. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincs honvágyam, nem hiányzik az otthonom, a barátaim, a hazai ízek, de cserébe van egy nagyszerű férjem és egy tündéri lányom.

2021. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

#1-es, esetleg azt kérdezném még, hogy honnan származik a párod, és ki költözött kihez?

No meg hálás lennék ha nemeket meg kort is említenétek :))

2021. jan. 31. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok. Svájci a párom és én költöztem hozzá. 28N.
2021. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi interneten ismerkedtunk meg. Honapokkal kesobb talalkoztunk szemelyesen, en utaztam ki hozza Amerikaba. Kesobb o jott hozzam parszor latogatoba es vegul ugy dontottunk hogy osszehazasodunk es osszekoltozunk. Kikoltoztem, Amerikaba es elvettem felesegul. Azota itt elunk.

Nagyvonalakban ennyi.

30F


Nem irigylem azt akinek most van kulfoldi parja ugy hogy nem elnek egyutt, mivel nehez utazni.

2021. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!