Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, hol ismerkedtél meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan, hol ismerkedtél meg a külföldi pároddal?

Figyelt kérdés
Nem ez az elsődleges szempontom, de alapvetően örülnék neki, ha külföldi párom lenne. Vannak olyan ismerőseim és barátaim, akiknek külföldi a párjuk, de ők mind távkapcsolatban élnek, a többségük interneten ismerkedett meg. Kíváncsi lennék arra is, ha valaki személyesen ismerte meg a külföldi barátját, barátnőjét.
2020. jan. 25. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Menj el a déli határhoz, akár Migrationwatch Soros szervezet NGO tagjaként és lesz lehetőséged megismerni sok külföldit.
2020. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Volt egy szerb párom, vele Tinderen pl. Egyébként ismeretségi körben sokan jöttek össze az egyetemen erasmusosokkal meg esnesekkel is pl.
2020. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

A volt férjemmel a huszas éveink közepén ismerkedtünk meg, teljesen véletlenül egy belvárosi (Budapest) szórakozóhelyen.

Ide jött tanulni, így került az országba.

Én a barátnőimmel. ő egy barátjával jött szórakozni. Táncoltunk, beszélgetni kezdtünk, számot cseréltünk, másnap találkoztunk.

Így kezdődött, egy (a válás ellenére is) jó házasság, közös gyerek lett a vége :D

2020. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
76%
4 évvel ezelőtt, Liverpool-ban ismerkedtünk meg az úton.. de ő is magyar 😂
2020. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Távolkeleti egyetem mesterszakán tanultam két évet. Itt ismerkedtünk meg (azóta már a férjem, és Budapesten élünk.)
2020. jan. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!