Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már együtt valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már együtt valakivel csak azért, mert jó bánásmódra, és szeretetre vágytatok? De a személybe aki ezeket adta, nem voltatok szerelmesek?

Figyelt kérdés

Sajnos elég szerencsétlen vagyok párkeresés terén. Eddig 3 nagyobb csalódás ért. Igazi kapcsolatom még nem volt. Ez a 3 személy csúnyán átvágott, húzta előttem a mézes madzagot, aztán a legundorítóbb módon magamra hagyott.

Viszont nemrég megismertem egy nagyon kedves, aranyos srácot. Ő is hasonló cipőben jár, mint én. Mikor bókol nekem, az borzasztóan jól esik. Még nem tudtunk találkozni, mert anyagilag össze kell szednie magát, de szerintem egy hónapon belül meglátogat.

Még soha nem történt velem ilyen, mindig nekem kellett menni máshoz randira. Azért egy nő nem ezt várja el egy férfitől...

De ő jönni fog hozzám, azt mondta ajándékot és sok ölelést fog adni. Mindig felhív, hogy szép reggelt vagy jó éjszakát kívánjon...

Valójában megszakad érte a szívem, mert ennyire szépen még senki nem bánt velem, de valahogy mégsem érzek iránta akkora rajongást vagy érdeklődést. Tudom, ameddig nem találkoztam vele, nem mehetek biztosra semmiben. De úgy látszik, eléggé komolyak a szándékai felém...

Szeretném végre tudni milyen az, ha valaki igazán szeret engem. Csak valahol úgy érzem, hogy ebben a formában kihasználnám Őt, és ez az egész nem lenne hosszútávú. Féltem is, hogy nehogy csalódás érje. Egyszerűen annyira jó ember, hogy nem érdemli meg...



2021. febr. 3. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy ilyen, kb 1 éves kapcsolatom. Megfulladtam benne, annyira lapos volt és érdektelen. Engem is az vonott az elején hozzá, hogy jól bánt velem, ellenben a csalós exxel, vagy a csak komolytalant akaró egyedek hada után.

De hosszú távon éppolyan rossz egy ilyen kapcsolat.

2021. febr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kèrdezô! Volt nekem egy udvarlóm, aki nagyon kedves volt velem ès figyelmes, de èn nem vonzódtam testileg hozzá, de mègis megpróbáltam vele szerelmeskedni, - nem mûködött, ugyhogy szakitottam vele!
2021. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is megpróbáltam ilyet, de vonzalom nélkül nem sokra megy az ember.
2021. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kapcsolatom, nem szánalomból vagy számításból tettem, én tényleg hittem benne,hogy olyan rendes és jó ember ,majd megszeretem.

De nem ment , abszolút nem volt testileg meg a vonzalom , és utána csak egyre rosszabbul éreztem magam. Sajnálom, hogy így alakult.

2021. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám a francba, én magamból indulok ki, még huszonéves kisbika koromban vagy fél évig fűztem egy szép és módosabb tőlem idősebb csajt ,verseket írtam neki, emaileket, találkoztunk többször is, elvitt a kocsijával, meg hozta a kutyáját is, csinált nekem ilyen aszcendens elemzést , sokszor beszélta rról, hogy festeni tanul, és miylen jó képei lesznek majd.


De mivel fél évig nem sikerült még egy csókot se összehoznom vele a dunaparton, egyik nap csalódásomba berágtam, bár össze nem vesztem vele, de úgy odamondósabban elköszöntem mondtam ne vigyen el és hazamentem gyalog 30 kilométert a falumba.


Többet nem kerestem, és ő sem jelentkezett.


Amikor már volt jogsim, meg én is vezettem évek múlva véletlenül összefutottunk, rámnézett láttam a csalódást az arcán aztán el is fordult, mégcsak nem is köszönt!

2021. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem találkoztál vele élőben, honnan tudod, hogy nem lesz kémia? Online ezeket nem lehet előre tudni. Találkozni kell párszor élőben, aztán majd eldöntitek.
2021. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!