Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Van egy nárcisztikus exem akin még nem voltam túl.Ma találkoztunk azért mert bocsánatot kért és beszélni akart,azt akarta,hogy hallgassam meg amit mondani akar.Belementem.

A sztori lényege,hogy elmentünk egy olyan helyre ahol vagy egy nagy szakadék vagy erdő van,igaz ugyan,hogy sok ház van arra de akkor csak mi ketten voltunk ott.

Sétáltunk aztán megállt és azt kérdezte,hogy "akarsz velem újra együtt lenni?" Én egy kicsit megijedtem és nem volt időm gondolkodni sem ezért azt mondtam neki,hogy "megpróbálhatjuk újra"

Aztán szokás szerint magáról beszélt végig és engem hülyézett le amiért szakítottam vele valaha.

Hazaértem, kitisztult a fejem és akkor kezdtem el gondolkodni,hogy tényleg vele akarok lenni?Már csókolózni se akartam vele és már nem vagyok szerelmes belé.Kamu profilokról zaklat és azt mondta nem is fogja abbahagyni mert nem hajlandó lemondani rólam.

Ezért leírtam neki,hogy inkább hagyjuk a fenébe ne keressen többet.

De most annyira rosszul érzem magam, bűntudatom van.

Üresnek és elveszettnek érzem magam és úgy érzem mintha az,hogy ezt írtam elhamarkodott döntés lenne mert jól éreztem magam vele,de jobban belegondolva csak azért mert én próbáltam kicsit bohockodni.

Kérlek ne bántsatok,csak véleményekre vagyok kíváncsi,hogy ti együtt lennétek e vele ha ezt a sztorit nézzük amit leírtam vagy hagynátok?

Köszönöm szépen a válaszokat ❤️



2021. febr. 3. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kér aztán meg egy szakadéknál lehülyéz?


Hát... Nem kellett volna belemenned abba a beszélgetésbe.


Ha nem hagy békén kérjél segítséget, és lökjétek a szakadékba inkább!

2021. febr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy nagyon hiányzom neki és nem tud nélkülem lenni mindennap rám gondol,hogy mi lehet velem.De érdekes,hogy mikor igent mondtam neki rögtön neki állt a hülyézésnek,előtte semmi ilyesmi.

De a legrosszabb az,hogy én érzem úgy,hogy elrontottam és ő valójában a jó.

2021. febr. 3. 23:29
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rögeszmés psciho, tartsd magad távol tőle.
2021. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én próbálom,de most nagyon szarul érzem magam
2021. febr. 3. 23:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy manipulátor. Ez ellen egy dolog működik - ha meggyűlölteted magad vele!

Mindíg azt mond neki, hogy Ti együtt vagytok. Találkozz vele ritkán, míg a barátaiddal többször. Ha találkozol vele, akkor abból neki származzon anyagi kára - hivasd meg magad drága étterembe, vásároltass be vele, stb. Hisz "Ő a pasid, nem? Együtt vagytok nem?" :) Legyél aszexuális. Se csók, se punci. Ha csókot akar, mond neki, hogy kissé büdös a szája, ha szexet akar, akkor fáj a fejem, megjött, most gombás a puncim, bla bla bla ... Találj ki valamit. Mindig olyat, amit ha esetleg kipofázza (szándékosan rossz híredet kelti) ne jöjj ki belőle rosszul. Fingj előtte, büfögj előtte, öntsd ki a colát, legyél lekezelő, legyél bunkó, és legyél hisztis (a legapróbb dolgokon is kapd fel a vizet).

Emellett legyen B-terved. És készülj fel, minden agresszív, hülye reakcióra! akár arra is, hogy megüt!

2021. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy nem jó vele. Te is tudod, hogy csak az érzéseid egy kis része akar vele lenni.

Nem értem a kérdést. Te elolvastad utólag?

2021. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,de nagyon összekavart úgyhogy nem igazán tudok most értelmesen gondolkodni.
2021. febr. 4. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan állítsd le magad róla.Ez a pasi,beteg,egész életed is elcseszheted

ha vele maradsz.Szabadulj meg tőle,végleg.Normális férfi nem hülyézi le

azt akit szeret,soha,nemhogy amikor próbálja megszerezni.A gyors hangulatváltozás pedig igazi kórképe,az ilyen szociopatáknak.

2021. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!