Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a fontosabb; a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb; a szerelem vagy a büszkeség?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve szerelmes vagyok egy férfiba. Az elején komoly dolognak indult (legalábbis részemről), sokáig randiztunk, és végül elkezdtünk összejárni. De mikor arra utaltam, hogy én komoly dolgot szeretnék, beparázott, és kidobott, mondván ő nem áll készen egy kapcsolatra. Ez egy hétig tartott, utána megkeresett, hogy hiányzom, és meggondolta magát, velem akar lenni. Mivel akkor már szerettem, visszamentem hozzá. Hónapokig voltunk együtt, de nem mondtuk ki, hogy ez kapcsolat-e, én pedig nem erőltettem a komoly témákat, mert örültem, hogy visszakaptam. Aztán megint kidobott egy másik nőért, akivel össze is jöttek, és felvállalták a kapcsolatot. Rosszul esett, mert ezek szerint csak tőlem nem akart komolyat. Összetörtem, de végül megnyugodtam, és nekem is összejött egy komoly kapcsolat. Viszont néhány héttel ezelőtt ez az "exem" újra rámírt; szakított a nőjével, és vissza akart kapni, de csak szexre, ezt közölte is. Először csak nevettem rajta, mondtam, hogy felejtse el. De ezután újra elkezdtünk beszélgetni, aminek az lett a vége, hogy újra előjöttek a régi érzelmeim, és rájöttem, hogy még mindig nagyon szeretem, annak ellenére, amit tett. Szakítottam miatta a barátommal, aki amúgy egy rendes fiú volt, és visszamentem hozzá. Most ott tartunk, hogy egy laza kapcsolatban vagyunk, kötöttségek nélkül. De elkezdtem rosszul érezni magam, szánalmas, hogy másodjára is így visszatáncoltam hozzá. Nem tudom mit tegyek, tudom, hogy újra meg fog bántani, és ki fog használni. Én szeretem, ő viszont nem szeret engem, és semmi komolyat nem akar. Fiatal vagyok még, úgy vagyok vele, hogy ráérek később is komolyat keresni, és kiélvezhetem ezt a vonzalmat. De közben bennem van, hogy ezzel eldobom a méltóságom, és azt éreztetem vele, hogy bármit tehet, én úgyis visszamegyek hozzá.

Ti voltatok hasonló helyzetben? Mi lett a vége? Semmi esély arra, hogy meggondolja magát, és komolyan vegyen, ugye? Hogy döntenétek: megőriznétek a méltóságotokat, még ha ezzel el is veszítitek az (egyoldalú...) szerelmet?



2021. febr. 5. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
jol mondod, ez szanalmas. ennyi meltosagod igazan lehetett volna, hogy nem veted ele magad, mint egy szexbabu, amit akkor hasznal, amikor epp nincs jobb. csak ido kerdese es megint talalni fog egy not, aki jobban erdekli es akkor ismet otthagy. ez kell neked?! elozd meg es lepj ki ebbol a megalazo dologbol.
2021. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a buszkeseg egyaltalan nem szamit, ha a merleg masik serpenyojeben az van, hogy bizonyos ideju boldogsag, a vagyaim kielegitese jar nekem. De ha a serpenyo masik oldalaban szenvedes, megalazodas, pofaraeses van, akkor az nem kell.
2021. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem büszkeség, hanem önbecsülés kérdése. Ne csináld ezt magaddal, ennyit egyáltalán nem ér az egész, amúgy is múlandó dolog a szerelem, ha nem táplálod. Szedd már össze magad, ne degradáld le magad ennyire, ne mártírkodj pár hazug szeretetmorzsáért. Ezt az energiát inkább fektesd pszichológusba, az legalább nem árt neked.
2021. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
En simán ellennék vele ha jo vele mig nem lesz más/jobb.
2021. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*habár én nem vagyok szerelmes tipus
2021. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondta a srác, hogy szexen kívül ő tőled nem akar mást, te meg mindent dobtál egy olyan ember miatt, aki semmibe néz. A helyedben dobnám és megszakítanék minden kapcsolatot a pasival.
2021. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
A szerelem csak akkor fontos, ha kölcsönös. Minden más esetben fölösleges opcióként kezelni, hogy arra hallgatsz.
2021. febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!