Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekülnek a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekülnek a szerelem elől egyesek, és miért fontosabb egyeseknek a büszkeségük, mint a szerelem?

Figyelt kérdés
És miért van az, hogy nem képesek megbocsátani a másiknak? Mikor a másik, szinte minden nap, minden bántás és alázás ellenére próbál tenni a szeretett hölgy kedvére, és bizonyítani, hogy Neki Ő a legfontosabb, mindennél többet ér, és megbánta bűnét?
2010. febr. 14. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm. Megbántottad, talán nem a szerelem elől menekül, hanem előled, apuci!

A múltbéli hibáimból okulva nekem most már nagyon sok esetben választom a büszkeségem.

K.A. 17/F

2010. febr. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a büszkeség nem lehet fontosabb a szerelemnél. De büszkesége mindenkinek van. Nőknek meg sztem pláne.. vagy nem is annak nevezném, inkább ők mindig kéretik magukat.

Mi volt a bűn, amiért nem képes megbocsájtani? Mivel próbálsz bizonyítani neki azóta? És Te mit érzel mindennapi alázásnak?

(olyan, mintha a saját esetemet írtad volna le..)

2010. febr. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán már nem szeret. Vagy nem akar szeretni. Azért ésszel kell szerelmesnek lenni. Ha ésszel úgy dönt hogy ez neki nem jó akkor az nem büszkeség hanem logika. Hagyd békén.

Én is ilyen vagyok, ha valaki hibázik nálam, akkor búcsút intek neki. Nem a büszkeségem miatt nem bocsájtok meg hanem egyszerűen nem. Mert tudok bocsánatot kérni és elfogadni (tudom pl szüleimmel vagy tesóimmal kapcsolatban) csak nem akarok. Mondjuk párkapcsolatban még nem volt lehetőségem tapasztalni hogy mit tennék ha hibázna a másik.

2010. febr. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Futurare ***** válasza:

Biztosan terhes!


Nem igaz, hogy senki sem rajzol!!!!



M.H.

2010. febr. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

02:59

Nem baj, majd kinövöd. Vagy nem.

2010. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy mi a "bűnöd" amit elkövettél, és az, hogy eredetileg mennyire szeretett téged az a lány.
2010. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Olyan szerelem, ami sérti a büszkeséget, nem valószínű, hogy boldoggá fog tenni.
2010. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az baj, ha valakinek van tartása? ha nem lenne, akkor meg nem is kellene, nem?
2010. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!