Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az alábbi állapot 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vepe kérdése:

Normális az alábbi állapot 2 hónap után?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Kb 5 éve nem tettem fel ide kérdést, de megteszem most, mert rengeteg oldalról kapom az infót, és külsős véleményre is kíváncsi vagyok!


Megismertem egy lányt novemberben, és össze is jöttünk. Sajnos az édesapja miatt kevesebbet tudtunk találkozni, az elején elvoltam vele, minőségi időt töltöttünk együtt (már amennyit lehet vírus idején)...


Nálunk szilveszterezett, majd 3 hétig nem találkoztunk. Ekkor éreztem, hogy nagyon hiányzik, és érzéseim szerint kezdek beleszeretni. Babáról szó volt, összeköltözésről, jövöbeli tervekről...Ezekután találkoztunk és a nyakába ugrottam, majd együtt voltunk egész nap, de haza kellett mennie. Rá 1 hétre újra találkoztunk, de már nem éreztem azt a tüzet, amit előtte. Nem tudtam hogy mondjam el neki hogy nem szeretem, és nem rég megmondtam neki videóhivásba, hogy én sajnos nem érzek úgy...feljött másnap, egész napot együtt töltöttük, és próbáltam neki elmondani a fájdalmaimat...egyszerűen azt érzem mintha falba ütköztem volna. Semmi baj nincsen vele, gyönyörű, kedves, odaadó, minden van benne ami egy ideális lányban megtalálható,egyszerüen csodás... mégis, annak ellenére hogy csak azért jött fel hozzám munka közepette, hogy segítsen rajtam, csütörtökön, nem segített, és ma hazaküldtem... olvasgattam ezekről cikket, lehet hogy hullámvölgyön megyek keresztül, lehet most magányra vágyom, de nem tudtam tegnap este még úgy hozzáérni, hogy jól essen, most viszont néha a sírás kerülget... megbeszéltük, hogy nem beszélünk egy ideig, amig ki nem eszeltem, mi baj van velem....


Ötlet...?

Köszönöm előre is.



2021. febr. 6. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi a baj veled? Annyi csak, hogy nem kell neked a csaj. Szakítsatok, lépj túl rajta, ennyi
2021. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem kellene, nem sírnék a számainkon, és nem esne ennyire szarul az egész...
2021. febr. 6. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kellene is, meg nem is... ilyen akkor van, ha valaki érzelmileg éretlen, még magát se ismeri igazán, nem hogy a másikat.

esetleg félsz az elköteleződéstől, valami gyerekkori dolog kattant be nálad, a fene se tudja. mindenesetre hosszú szenvedésnek halál a vége.

2021. febr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem a csaj kell, hanem az érzés, hogy szerelmes legyél. Mivel max fellángoltál, ezért most ezt siratod. De neked nem ő kell.
2021. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen oaztom utolsot.

Sajnálod hogy nincs az a tűz. Mert az jo volt. Ennyi.

2021. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyi lenne?
2021. febr. 7. 11:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyi.
2021. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!