Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

A szerelmemmel több mint 2 és fél éve vagyunk együtt. És a szüleim nem engedik h egymással aludjunk.se náluk se nálunk. . azt mondják kifogasnak h ok ilyen régimódi szülők es h fogadjuk el.ja es eddig ilyan kifogasokkal jöttek h majd ha kicsit tovabb egyutt leszünk. aztan majd ha 18leszek azutan megvha elvegeztem a sulit..es most meg ez h ok régimódiasak.pedig meg eleg fiatalok 40-45 evesek. en 19/l baratom 21.

ez szerintem ennyi idősen nem normális. mit tehetnek meg? eddig mar mindent meg probaltam :(



#szerelem #szülő #nem állapot
2013. nov. 24. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ajj de szeretem az ilyen begyepesedett hülyéket.


Kérdezd meg anyádékat hogy vénjányt akarnak belőled csinálni?

Csoda, hogy a szerencsétlen barátod nem ment még a falnak:D

2013. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát ezek h*lyék,már bocs

én leszarnám mit mondanak,ebbe ne szóljanak úgy bele

elmúltál 18 azt csinálsz amit akarsz

2013. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Na és ha nem alszotok együtt de volt már valami?

Ha nem nagyon szerethet a fiú!

2013. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondd anyádéknak, hogy így sose' lesz unokájuk :D (de ne túl komolyan, csak éreztesd velük a dolgot)


Igazából ha az én lányom lennél, biztos én is féltenélek. Azt hiszem itt az lehet a kulcs, ha a barátod valóban komolyan gondolja és bíznak benne a szüleid is. Valahogy azt kéne elérni, hogy a fiú a szüleid bizalmába férkőzzön. Legyen sokat nálatok, segítsen ha kell, beszélgessenek, stb.


Nekem van egy nővérem és tudom milyen törékeny, féltettem én is amikor barátja lett mindig. De most már 5 vagy 6 éve együtt élnek egy fiúval és imádom a srácot, tök jó arc, mindenről lehet vele beszélgetni mindenhol ott van ,segít ha kell vagy fordítva. Igazi családtag. Na ezen a szinten azt hiszem már nem lenne kérdés a dolog. Csak annyi a különbség, hogy nővérem 26, a barátja 30 :|

2013. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is leszarnám. Max azt mondanám, hogy egy bnömnél alszok. Hazugság ide vagy oda, úgyse fogják megengedni, ha szépen kéred.
2013. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hatt rajottem enis h valami nem oke.rengetegszer beszeltem mar veluk cirkusz cirkusz hatan.de leszarjak.aztmondtak amig naluk lakom azt csinalom amit ok mondanak. . -.- a barátom meg igenis szeret sot..de en meg mindig rosszul erzem magam emiatt mert latom h neki is faj h sosincs az amit mi akarunk. .es utolso igen elunk szexuális életet! :)
2013. nov. 24. 22:12
 7/11 A kérdező kommentje:
hatt nem tudnak ra rosszat mondani. .képtelenek elfogadni hogy egyutt vagyunk h szeretjuk egymast.es en mar nem tudom mi lesz ebbol mert en nem magyon latok mast max.azt h elkoltozom..mais apa ugy ment el h nem akar hallani tobbe errol a temarol -.-
2013. nov. 24. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze :)
2013. nov. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
o egyetemista meg 1 eve van.enmeg most kezdem szeptemberben :(
2013. nov. 24. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyu, ha ő végez és lesz munkája, akkor az lenne a legjobb ha ott a környéken lakna és akkor lakhatnál nála. Én is ezt beszéltem a barátnőmmel csak mi amiatt döntöttünk így, mert messze vagyunk egymástól és ha ő oda jár suliba ahol én dolgozom, akkor miért ne?


De ha nem laktok együtt viszont sokat vagy távol otthonról akkor is elvileg tudtok találkozni nem? Ha így van, akkor meg azt a kevéske időt ki lehet bírni amíg otthon vagy. Az a baj, hogy ezt a szüleid nagyon meg fogják bánni...

2013. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!