Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális ez az állapot?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok, és hát egy regényt írok (azért nem írom, hogy könyv, mert ahhoz még nyomtatni meg befűzni kell), és mostanában annyira belefeledkeztem, hogy úgy érzem szerelmes vagyok.

Komolyan 16 évesnek érzem magam, tervekkel, szerelemmel az élet iránt. Már az se érdekel, hogy eddig egy komoly kapcsolatom se volt.

Csak a regényem van. Úgy érzem megőrültem, de jó értelemben.:D


2015. jún. 11. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mármint a regényedbe vagy szerelmes?

Az nem normális

2015. jún. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, ebbe az állapotba. Eddig tök üres voltam, most meg. Van mindig min gondolkodni, és nem a sok trágyán.:D
2015. jún. 11. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen normális, fiatal vagy, élvezd!
2015. jún. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés. Én ugyan nem vagyok író, nem is akarok az lenni, de szeretek írni. Egy író ismerősöm még évekkel ez előtt írt egy regényt, aminek a folytatására leszerződött vele egy kiadó, csak hát közbe jött neki egy válás, meg ezáltal némi lelki leépülés, a határidő meg lejáróban volt. Megkérdezte, hogy lenne-e kedvem elkezdeni megírni. Egy két támpontot adott csak, hogy miknek kell feltétlenül megtörténnie, de magát a körítést, az egyes eseményekhez vezető utat én találhattam ki. Elvállaltam és életemben először neki láttam könyvet írni. Teljesen beletemetkeztem, semmi más nem érdekelt és annyira élveztem az egészet, hogy szinte én is olyat éreztem, mint amikor szerelmes az ember :) Ő még picit alakított rajta, aztán kiadták a könyvet. Feltettem a polra és igazából onnantól ez az érzés meg is szűnt, nem érdekelt tovább.
2015. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!