Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lepjem meg a páromat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lepjem meg a páromat Valentin napon? Ne legyen túl nyálas!

Figyelt kérdés

Alapvetően hülyeségnek tartom, és egy felesleges "ünnepnek", de ha már van, miért ne...

Ő szereti a nyálas, romantikus dolgokat (ő a fiú), én nem. Valami szívecskés reggelire gondoltam, de pontos ötletem arra sincs. Vagy valami más esetleg?



2021. febr. 7. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az jó lesz.
2021. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Koss magadra egy masnit.

Vegyél valami szép fehérneműt, az neki is tetszik, vegsosoron pedig magadnak veszed, mert te fogod hordani (szinten ilyen antiromantikus nő vagyok 😂😂)

2021. febr. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Megint a fehérnemű (és "hatása" nyilván), és a főzés... Ennél legyünk már kreatívabbak!


Gondold végig, miről szól a kapcsolatotok, hol, mikor ismerkedtetek meg, vagy mi a leginkább maradandó élményetek. Esetleg ehhez kapcsolódóan egy kis momentum. De azt sose feledd, olyan szintű meglepit adj neki, amit "el is vársz", legyen szimmetrikus az egész!


Hogy konkrétan mi a jó meglepi, azt nektek kell tudnotok...

2021. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3 Ha a kérdező semmit nem vár valentin napra, akkor mit adjon? Nem piszkálni akarlak, csak kérdezem.
2021. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Pontosan, én nem várok el semmit. Ha kapok valamit, valószínűleg örülök (feltéve, ha nem valami nyálas szar, de ismer annyira, hogy ne adjon ilyet), de ha nem, akkor sincs semmi gond, én nem várok el semmit.


A fehérnemű nem jó ötlet, mert nincs hozzá alakom. Nincs mellem, szex közben is mindig pólóban vagyok.

2021. febr. 7. 13:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmit nem vár a kérdező, akkor semmivel nem is kell készülni, de lehet, jobb előtte tisztázni a másik féllel, hogy miképp gondolja ezt a Valentin-dolgot.


Ha pedig a kérdezőnek önértékelési gondjai vannak (5. komment alapján), akkor a szokott kombó kiesik... bár az már egy másik ügy, miképp működik így a kapcsolat, ez nem a kérdéshez kapcsolódik, de "érdekes" exogén változó lehet!

2021. febr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

#3:

Kreatívabbak...? :

-Orál.

2021. febr. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6: Én nem várok semmit, de adni attól még szeretnék.


#7: Az nem ajándék, és nem meglepi, hanem alap.

2021. febr. 7. 15:37
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok


Adhatsz, de ha nem kapsz semmit, csak sértődés lesz. Sok kapcsolat halála a kommunikáció és a szerződésre fordított idő hiánya. Szóval csak óvatosan...


Az meg, hogy mi alap, mi nem - a kapcsolat szintje és az egyéni paraméterek határozzák meg...

2021. febr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!