Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném páromat meglepni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném páromat meglepni, szerintetek örülne neki? Szerintetek a lamborgini parfüm az jó illatú, vagy az Armani? És karácsonyra, vagy valentinra, első évfordulóra illik ilyen ajádékot venni?

Figyelt kérdés

Meglepem egy új frizurával, csak tépett lesz a hajam, de a hossza megmarad, és kicsit sötétebb lesz csak, mer az kiemeli a kék szemem és a fehér bőröm.

Csináltatok piercinget, de azt megbeszéltem vele rég h tetszik neki, vettem kutyusának kutyaeledelt, mindent szeret a kutyus és vettem csokit is, mer párom imádja az édességet, ésm indent mai csokis, chilis babot és tiramisut készítek ha jön, ő is szokott néha készíteni ilyet, és most meg is nézheti ahogy főzök.

Ja meg vettem neki dohányzás leszokást segítő teát, mert mondta h venni szeretne, csak már alig maradt manija, immunerősítő teát is vettem, mer elég beteges szegény :) de nem drága szal nem fog kinyírni :)


2010. szept. 15. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok, a parfümre. te tudod mi tetszik neki, hajrá. bár engem idegesítene ha néznének miközben sürgök-forgok, már jó pár éve, de ez saját probléma, ha nektek ez jön be...:)
2010. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
engem nem zavar, remélem őt sem fogja untatni :)
2010. szept. 15. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem a parfüm olyan commers ajándék nem személyes
2010. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

tehát sablonos?


:)


akkor mit ajánlanál mit vegyek?

2010. szept. 21. 03:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!