Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez titeket zavarna vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez titeket zavarna vagy aranyosnak tartanátok?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátnőmnél aludtam, és reggel ébresztőre kelt. Ő általában 3-4 ébresztőt állít be és így kel fel. Az utolsó ébresztője az volt ahogy én mondom hogy "Jó reggelt Szerelmem", azt mondta azért állította be, mert minden reggel mikor nem vagyok ott akkor is ezt akarja hallani. Azért nem mondta el mert azt hitte zavarni fog, de szerintem ez cuki dolog. Ti mit szólnátok?

2021. febr. 8. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%

Jaja, aranyos!


Mennyi idősek vagytok, új párkapcsolat?

2021. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
15 évesen még elmegy...
2021. febr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem aranyos semennyire, inkább nyálas.
2021. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem az egész szituációt. Nyilván rögzítette valahogy ahogy ezt elmondod. Ha titokban, az nagyon fura. Ha meg kérte hogy mondd fel hangrözítőre, akkor meg tudtál róla.

Nekem nem cuki. Szeretem a romantikus dolgokat, de ez nyálas. És nem úgy kelnék fel tőle, hogy jajjj Józsi aszongya jó reggelt, hanem hogy uhhh már tényleg kelnem kell, plusz remélem senki nem hallotta hogy ez az ébresztőm.

2021. febr. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem erről csak az jut eszembe, hogy "jó reggelt a f@szom" 😂


Konkrétan idegesítene egy idő után, utálnàm amiért olyan "jókedvű" lenne reggel. Utálom a reggeleket.


Én inkább erre kelek [link] 😍

2021. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ő is ilyen zenéket hallgat, legalább reggel cuki.
2021. febr. 9. 20:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!