Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a páromnak valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak valentin napra?

Figyelt kérdés

Valakinek ötelet? Ki mivel lepi meg a párját?

Nem szeretnék nagy felhajtást meg sokat költeni épp csak egy kis valamivel meglepni. Gondoltam készítek egy szív alakú tortácskát, szerintetek ez kevés lenne? Nagy ötletem nincs ,hogy mást mit vehetnék ,2hónapja vagyunk együtt.


2021. febr. 10. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő hogy viszonyul a Valentin naphoz? Nem mindenki szereti ünnepelni, így 2 hónap után szerintem a süti sütés bőven elég lesz. :)
2021. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi sem ünnepeltük soha, de most a Valentin napra fogva elkészítem a kedvenc ételét.

A süti jó ötlet, ha szeretné ünnepelni akkor mégiscsak kap valami figyelmességet, ha meg nem tartja, a sütinek szinte mindenki örül.

2021. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan nagy dolgokat, esetleg egy üveg pezsgő/rózsa plusz romantikus hangulat bőven elég.
2021. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Soha fel sem merült, hogy Valentin napozzunk. Szeretjük egymást, néha meglepjük egymást apróságokkal, nem kell ehhez egy külön ünnepnap.
2021. febr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!