Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a páromnak Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak Valentin-Napra? Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csak februában lesz és hogy unjátok.De tényleg nincs semmi ötletem! :-(

Minden éven nyomi dolgokat kap tőlem.Pl:.Gyümölcskosár,táblás Boci.Tudom hogy nem örül neki,csak annak hogy kapott ajándékot.

Ő viszont fiúként,tényleg meglepetést okoz.Pl:.Rózsaszínű szívecskés mintájú plüsstoll,aminek a végén egy közepes plüssszív van,és rajta hogy I love you.Vagy épp Óriás Milka Desszertet ad.



2013. jan. 8. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lombszívót.
2013. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, hogy nem vesztek egymásnak semmit. Abszolút fölösleges dolog szerintem. Inkább menjetek el együtt valahova, vagy csak legyetek együtt otthon.
2013. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát már vagy 1000-szer mondtam neki hogy ne vegyen semmit.De akkor meghargszik.Ő akkor örül amikor adhat nekem ajándékot.De ugye ha Ő ad valamit,akkor meg nekem is vennem kell neki valamit. :-/
2013. jan. 8. 14:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tom...azt tudom hogy én már kinéztem egy nagy kék (piros nem volt) szív alakú plüsspárnát, mert Ő is olyan mint én, ha nem alszunk együtt akkor valamit szorongatnia kell. Általában vagy a pólómat szokta vagy a sima párnámat :D Gondoltam ez jó ötlet lehet :)
2013. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha mindenáron venni akar valamit, akkor mond, hogy vegyen egy szál virágot. te meg háláld meg egy mélytorkossal!
2013. jan. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj! Még ki sem pihentük a karácsonyt, szilvesztert, és megint egy ünnep? Ne mááá!

Legszebb ajándék a közös élmény. Szervezz valami közös programot. Vidd el, (hívd meg inkább, gondolom nem akarod cipelni) egy olyan előadásra, ahol már most kell jegyet szerezni, mert később már nem lehet. Biztosan vannak olcsóbbak is, nem muszáj a legdrágább hely.

2013. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
gépzsirt anál sikositó gyanánt
2013. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dobjátok össze a pénzt,és menjetek el valamerre!Közös wellnesezés..az örök emlék maradna
2013. jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Főzz neki valami finomat. Én sütök egy kis tortát barátomnak.
2013. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2013. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!