Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elengedni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni a személyt akivel már nem vagyok boldog ?

Figyelt kérdés

Van/volt egy személy az életemben akivel hosszú távra terveztem.

Nagyon mély érzéseket tápláltam iránta (szinte túlzásba is vittem)Egyik esemény követte a másikat Idővel vettem egy házat és meg volt a lehetőségünk hogy össze költözzünk és önnáló életet éljünk mint egy pár.

Késöbb ebből a kapcsolatból született egy gyerekünk. Viszont idővel közölte velem hogy már nem szeret engem teljesen kiábrándult és nem érdeklem őt sem mint férfi se mint az az ember akibe egykor bele szeretett. Egy szóval nincs köztünk semmi már vagy fél éve és én ezt valamiért képtelen vagyok elfogadni így.

A gyereket látogatom minden nap szinte de azt érzem hogy

-Képtelen vagyok őt mással látni.(A mai napig féltékeny vagyok aminek már régen nem kellene igy lennie!)

-Nem tudom elengedni hiszen több mint fél éve a tudattal fekszem hogy már nincs oda értem és elmúltam teljesen.

-Nem tudok vele együtt lenni (szex terén se ) viszont mégis kell és vágyakozom utána. Pedig ha 1napot vele töltök ugy érzem megszokott mintha meg kellene feleljek neki.

Teljesen megkavart az érzés amiket érzek plusz hogy napról napra jobban tetszik és úgy érzem mintha újra bele szerettem vagy szeretnék.

Hogyan öljem ki az érzést magamból ha már ő semmit nem akkar tőllem és elvesztettem őt végleg !?



Nem akkarom hogy a gyermekem boldogtalannak lásson vagy érezzen az anyuka miatt!

Ezért is komoly a dolog. Komoly tanácsokra lenne szükségem mert ez már kezd lelkileg is bántani sajnos ! :(


2021. febr. 12. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni és a lelkemben van ami az egyik leggborzasztóbb érzés.
2021. febr. 12. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyedül aligha teszed túl rajta magad, tehát irány a szakember: a pszichológus, vagy egy másik ismeretség után igyekezni.
2021. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugy érzem önnálóan tudom megemészteni és napról napra csak örlődöm. Ha fell kelek ő az eldő gondolatom ha le fekszem ő az utolsó. Eszméletlen rossz és nagyon kiábránditó érzés,mégis napról napra csak jobban hiányzik ,kell de nem tudom miért!

Tanácsolták hogy keressek másik lányt az életembe nem szereném kihasználni és késöbb becsapni mind kettönket hiszen tudom hogy a másikban is csak őt keresném állandóan.

2021. febr. 12. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy jól gondolod, ahogyan a #3-ben írtad.

Ha rátalálsz egy szimpatikus nőre és részedről ugyan eleinte ímmel-ámmal, de beszélgetni kezdetek, lehet, hogy találsz olyat, aki elfelejtetteti veled azt, akit nem tudsz most elfelejteni. Arra figyelmeztetlek, hogy ez az új nő, aligha biztos, hogy az első lesz, akit ezentúl eléd sodor az élet, mert vagy Neked nem fog tetszeni, vagy fordítva - neki nem imponálsz majd Te. Ekkor irány a többi nő.

2021. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!