Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ideális barátnő posztolna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideális barátnő posztolna Valentin napot lejárató vicceket?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez nem tiszteletlenség a férfi felé?

2021. febr. 13. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Bár én az egész Valentin napot teljesen felesleges túl hypeolt dolognak tartom. Nem azt mondom, hogy egy apró ajándékkal és egy éttermi vacsorával (Persze amikor nincs minden zárva.) nem lehet "megünnepelni" de pontosan ugyan olyan nap, mint a többi és semmi olyan különleges dolog nincs benne amit nem tehetnél meg a pároddal bármelyik szabad hétvégén.
2021. febr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne tiszteletlenség? A legtöbb férfi is baromságnak tartja ezt a valentin napot és csak a párjuk kedvéért mennek bele az ünneplésbe. Én nőként hülyeségnek tartom, nem is ünnepeljük; ugyanis nem csak ezen az egy napon kellene szeretni a másikat, hanem egész évben.
2021. febr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tartjuk a Valentin napot... Az egész felesleges giccs.
2021. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a vicc? Én is hadd röhögjek...
2021. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Nem állhat túl magas értelmi színvonalon az, aki bármiről lejárató vicceket posztol...
2021. febr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Eclipse_solar válasza:
Egy ideális nő semmilyen cikket nem posztolgat a valentinnaprol,ez szimplan kinos, gaz, cringe.
2021. márc. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!