Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elviselni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elviselni, hogy a szerelmem mással tölti a Valentin napot?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 18:46
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem vészeld át úgy, hogy kiírsz 30 kérdést a gyakorira arról, hogy miért nem veled van, amikor te sokkal jobb nő vagy😉

(Biztos, hogy nem telt el 2 hét, max.2 nap, de nála inkább 2 óra.)

Köszi annak, aki belinkelte a kukás kérdést! Arról pont lemaradtam😥

2021. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

A mi szemetesünkben sem találnál soha semmi szexre utalót, pedig 7 éve együtt vagyunk. Egyrészt, ha tablettát szed, három havi adag van a legtöbb dobozban, nem tudhatod mikor dobja ki és 90 napon keresztül nem túrod át minden nap tuti a kukájukat.

Hovatovább létezik pesszárium is, vagy spirál, esetleg a csekélyebb értelműeknél népszerű a megszakításos módszer is. Szóval a kukájuk tartalmára én nem alapoznék...

Most őszintén, tényleg nem érzed szükségét, hogy szakemberhez fordulj? Nem látod mindez mennire beteges?

Ha nem vagy troll és mindez tényleg valós, akkor az a leginkább ijesztő az egészben, hogy szemlátomást semmi józan belátásod és itélőképességed nincsen, mert az legalább a probléma felismerésével kezdődik és onnan indul a gyógyulási folyamat. neked viszont semmi "betegségtudatod" nincsen, el sem jut az agyadig a sok reakció, ami miatt eskü simán rád lehet mondani, hogy ön és közveszélyes amit művelsz. Rettenetesen beteg pszichéjű ember vagy, féleémetes, hogy ilyenek szabadon bóklászhatnak az utcán, a amagadfajtát be kellene zárni és kényszergyógykezelni.

Mivel mindez a helyzetet ismerve egyelőre nem lehetséges, az is sokat segítene rajtuk, ha észbe kapnának (nyilván nem te vagy a legélesebb kés a fiókban és tudják, hogy kémkedsz utánuk folyamatosan), ha zaklatásért feljelentenének és távoltartási végzést kérnének ellened, már persze ha kellő mennyiségű bizonyítékot összegyűjtenek arról, hogy mindez megalapozott, ami nem lesz nehéz így, hogy ilyen faék egyszerűségű ámokfutásokat rendezel állandó jelleggel.

Ha hajlandó lennél segítséget kérni, vagy legalább beismerni, hogy rászorulsz, még szánnálak is valaemennyire (ahogy a társadalom is), de így csak annyit kíván az ember, hogy a magadfajtákat száműzzék már valamerre egy lakatlan szigetre, aztán ott a sok hasonszőrű majd privátban leamortizálhatja egymást, ki a nagyobb isten barma felkiáltással kísérve...

2021. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, én is lemaradtam a kukás kérdésről. Betegebb, mint gondoltam.
2021. febr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén segíteni akarok neki. Valahogy nem lehetne beutalni egy orvoshoz?
2021. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
#44, és tudod mi a szörnyű? Hogy az nem csak neki, de a kiszemelt pasinak is segítség lenne. Ki tudja mit talál még ez a lány ki.
2021. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
100%
Sok thriller is így kezdődik...
2021. febr. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%
Annyi pasi van itt, akinek nem jön össze egy nő, szerintem ma rá kéne szabadítani az összeset és lehet akkor észhez térne, hogy mit művel.
2021. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!