Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nőgyűlölő incel és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nőgyűlölő incel és egy férfigyűlölő feminista között lehet jó párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 06:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#11: akkor most IGEN vagy NEM? Amúgy meg a kérdezőt kérdeztem.
2021. febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11: szerinted az összes feminista "a férfiakat" "gyűlöli"?
2021. febr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A kérdező a ferfigyulolo feministakrol kérdezett, én arra válaszoltam.

De nem tudom mit kotozkodsz van bőven keresztmetszete a ferfigyuloloknek és a feministaknak.

2021. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13: gratulálok a maszatolós kitérő válaszért, komolyan mondom, elmehetnél politikusnak.
2021. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14 nem is értem hogy mi igen vagy nem, már ha hozzám intézted a kérdést. (Most 10. a válaszom.)

Te meg elmehetsz kotekedo riporternek :D

2021. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs olyan, hogy nagyon akarsz valamit, de orrba szájba fikázod."


Hajjaj, dehogynem. A kognitív disszonancia melegágya.


Gyűlölöm a nőket, mert nem úgy viselkednek, ahogy akarom, és nagyon akarok dugni. Nem kellek nekik? Akkor ők sem nekem. Pedig igen.


Fikázom a soványakat, pedig titkon szeretnék én is vékony lenni. De nincsenek jó módszereim, nem járok utána, miben kell változtatnom, hát kijelentem, hogy 80 kiló alatt nincs nő, a férfiak a kövér nőket szeretik, így nem kell csinálnom semmit.

(Ezért más a kövérek fikázása - ott az ok szimlpa undor, lenézés, nem akar senki titkon kövér lenni.)


Gyereket szültem, teljesen más, mint ahogy elképzeltem, ha lehetne, nem csinálnám újra. De mivel nem lehet visszacsinálni, meggyőzök másokat, hogy szüljenek ők is. Kijelentem, hogy aki nem szült, az nem nő, nincs családja. Pedig de lennék a helyében.

2021. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan, hogy nagyon akarsz valamit, de orrba szájba fikázod."


Azon felül, amit #16 mond, az incelség nem állítja sehol, hogy "nagyon akarja, de fikázza"


Az incel szó mindösszesen annyit jelent, hogy kényszerű (nem maga átal választott) cölibátusban él.


Nagyon az incel nem a nőket akarja, hanem egyrészt a szexet, másrészt a számára megálmodott nőket (ugye a harcos incelek sosem abban gondolkoznak, hogy a hozzá hasonló elhízott, szerencsétlen csajt szedjék fel, hanem az insta modell az áhítat tárgya). Innentől simán gyűlöli a nőket, mert azok nem hajlandóak szexbabaként lefeküdni vele első szóra.

2021. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!