Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz lenne ráírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz lenne ráírni egy régi lány ismerősömre, akivel 5-6 éve nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Még középsuliból ismerjük egymást, anno nagyon bennsőséges volt a kapcsolatunk, de végül nem lett semmi a dologból, pedig talán szerettem, és valamit biztos, hogy ő is érzett irántam, mégha nem is classic szerelmet. Nem akarom megalázni magam, de mostanában hiányzik, és szeretném megkérdezni, hogy miújság vele, legalább néhány mondatot váltani vele. Nem tudom hogy fogadná ennyi év után, meg azt sem akarom, hogy azt higyje, hogy még mindig itt tartok. Őszintén szólva valóban nem nagyon haladt semerre az életem, és jó lenne abból a sok kedves szóból legalább egy , amiket régen tőle kaptam. Nem bepróbálkozni akarok nála, ne értsetek félre. Csak amúgyis olyan elkeseredett az életem, igazából már talán annyira nem érdekelne, hogy mit gondolna erről ő vagy a közös ismerőseink.
2021. febr. 17. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tehát kell egy lelki szemetes, értem.
2021. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%
Én olyanra akarok ráírni, akivel 10 nem beszéltem, nem is ismerősöm, lövesem nincs róla és csak egy beteljesületlen dugás miatt. Mást nem akarok már tőle. De a dugás az bakancslistás. Az életem haladt, nem annyit, amennyit elképzeltem, de haladt. Gáz? Az lenne a gáz, ha úgy halnék meg, hogy nem teszek egy próbát egy bakancslistámon szereplő, másnak nem ártó tétel kipipálásáért.
2021. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felveheted vele a kapcsolatot, talán meg is örülne, hiszen nem veszekedés után váltak ketté az útjaitok, de számíts arra is, hogy neki barátja, férje, gyereke van. Légy óvatos a gyakori beszélgetésekkel.

Bizonyos határok között (személyenként változó) semmi kivetni való nincs abban, ha valaki kapcsolatot tart (akár az ellenkező nemű) egykori iskolatársaival. Én is így csinálom, ráadásul özvegy asszonyokkal is, más városban, akik egy részét a feleségem is ismeri.

2021. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A legkevésbé sem lelki szemetesként tekintek rá. Hiányzik basszus! Hiányzik a személyisége, és hiányzik a kedvessége is, igen.


2-es: Bár nekem nem bakancslistás, pláne nem a dugás része, de mondasz valamit, hogy talán hiba lenne elengedni bizonyos dolgokat anélkül, hogy megpróbálnám.


3-as: Gyermeke tuti nincs, és nem is házas. Még egyetimsta, igaz lehet van neki valakije, ezt nem tudom. Gyönyörű lány, szóval nem kizárt.

2021. febr. 17. 12:12
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
De csak egy próbát! Ennyire ne görcsölj rá! Nekem is kb eszembe jut a csaj félévente, de annyira nem fontos, hogy rágörcsöljek. Majd tavasszal, ha lehet valamit csinálni ráírok.
2021. febr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz
2021. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok rágörcsölni, de azért nekem nem fél évente jut eszembe a lány. Vélhetően sokkal többet jelentett ő nekem annál.
2021. febr. 17. 12:31
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj "haver"

ad.1. nem kell túlrugózni azt, hogy valakire ráírj és megkérdezd hogy van, elkezdj vele kommunikálni, abban még "semmi sincs";

ad.2 "talán szerettem" - most akkor igen, vagy nem?

ad.3. növessz már tököket, hogy eldöntsd akarsz-e valamit vagy sem;

ad.4. nem tudod meg mi a pálya amíg rá nem írsz, tedd akkor meg, mit kell ezen annyit filózni???

2021. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!