Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek reménykedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reménykedjek (többi lent)?

Figyelt kérdés
1és fél hetet jártam a volt barátommal...rózsát hozott elsőtalira...folyton ölelt ...ha rosszkedvemvolt képes volt este 9-10kor is talizni velem... leírhatatlanúl boldogvoltam vele mint még senkivel,de nem becsültem meg és nagyon nagyon elrontottam ...7hónapja szakitottunk ...azóta minden nap átgondolom hogy mit is kellettvolna máshogy csinálnom hogy ne veszítsem el... kb 3-4hónapja van másik bartnője néha beszélünk..egyszer elmondtam neki hogy szeretem de nem hitte el.. most ugyvan hogy lehet talizunk..reménykedem ,hogy még van esély ... hogy szakítsanak és velem legyen ...talán..egyszer ....SZERNTETEK?

2013. júl. 11. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2013. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy és fél hét járás után dobod? Aztán hét hónap után újra össze akarsz vele jönni? Szerintem ez erősen bukta. Ha nem hülye a srác. Viszont ha az, akkor van esélyed.
2013. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, mert lehet, hogy annyira aranyos, amit te egyáltalán nem érdemelsz meg, majd újra megbántod, és újra itt fogsz sírni nekünk, neki meg csak összetöröd a szívét. Jobban járna, ha békén hagynád, és inkább megtanulnád feldolgozni az elrontott döntéseidet, ahelyett, hogy mások életével szórakozol.
2013. júl. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azért dobtam..mert 2éven át minden csajt csak szétkurt és mondták nekem hogy én is biztos arra kellek neki. aztán rá kéthétre kideült hogy nem is ...persze minden pillanatba szerettem de ez túl sok volt és mielött irntok em mésnka kell hinni a legjobb bartnőm mondta ezt és neki meg a volt pasim legjbb haveja mondta.
2013. júl. 12. 00:10
 5/6 A kérdező kommentje:
ezt kihagytam a szövegből......
2013. júl. 12. 00:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez szop@s
2013. júl. 12. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!