Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti is éreztek így? 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is éreztek így? 25 éves lány vagyok, és egyyszerűen azt érzem, kiszakad a szívem a helyéről.

Figyelt kérdés

Hatalmas szívem van, bárkiért megtennék bármit, nagyon szeretem az embereket, tényleg sokszor hülyének néznek a jóindulatom miatt is. Azt mondják,az arcom szép, azonban sajnos van rajtam jókora súlyfelesleg, és hiába diétázok már egy éve, és sportolok, lassan olvad rólam le.

Szerintetek van olyan fiú, akinek így is tetszenék?


2021. febr. 19. 23:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, a mai világban nem látnak "igazán", ha nem vagy bombanő.
2021. febr. 19. 23:39
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan vagyok én is,(mármint életmód ide vagy oda, sosem voltam vékony) bár nekem volt egy elég hosszú kapcsolatom (8 év) ami nem rég ért véget. Szóval biztos te is fogsz találkozni majd valakivel, aki úgy fog szeretni, ahogy vagy! :)

Mennyi felesleg van rajtad? Egy bizonyos szintig tapasztalataim szerint még tetszik is a férfiaknak.

2021. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van.
2021. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőm 160 centi sincs, hozzá 100+kg, 35 éves, de alig volt olyan időszak, amikor egyedülálló lett volna (2 hosszú kapcsolat (a 2. tart)) és pár rövidebb nem is akármilyen pasikkal...)

Szép arca van, vicces, fantasztikus a kisugárzása

2021. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Körül kéne nézni a friendzone-ba tolt srácok között is. Mondom ezt úgy, hogy nekem bejönnek a telt lányok, de a pofám leszakad általában, amikor 1-2 ilyen csaj ismerősöm előadja a hattyú halálát, amikor tudom, hogy melyik teljesen átlagos haverom hajtott rájuk.
2021. febr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért ne szakadjon ki a szíved a helyéről, ennél vannak az életben nagyobb traumák is!
2021. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kisugárzásodon kellene változtatni. Én világéletemben vékony voltam, mégis 21 évesen jött össze az első kapcsolatom, ami nem is végződött jól, csúnyán sérültem benne lelkileg. Egyetemen kb. végig egyedül voltam, közben a barátnőimnek és kb. az összes lány csoporttársamnak volt hosszútávú, boldog párkapcsolata, pedig többségük egyáltalán nem volt vékony. 22 évesen aztán nekem is lett egy normális barátom. Szóval nem csak azon múlik hogy milyen a tested, hanem hogy milyen a kisugárzásod. Nekem akkor lett normális kapcsolatom, amikor helyretettem mindent fejben. Úgyhogy fel a fejjel, élj egészségesen, legyél pozitív, tegyél a céljaidért, és valaki biztosan értékelni fogja hogy milyen remek lány vagy :)
2021. febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek külsőre ilyen a bombanő.

De jobb lenne, ha többet törődnél a saját vágyaiddal másoké helyett.

Sok ember akkor ad valamit, ha tudja, hogy szeretnéd, nem pedig azért, mert adtál neki.

Szóval csak mondd meg, ha valaki tetszik, stb.

Ha nem viszonos, semmi baj. De ha szólsz, akkor elindulhat benne valami, érdeklődés. Ezzel kiemelkedsz számára a többi nő közül.

2021. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"amikor helyretettem mindent fejben"

Ez mit jelent?

2021. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kardiózol, azért megy lassan a fogyás. Próbáld az izomtömeged növelni úgy több kalóriát használsz fel akkor is, amikor pihensz.
2021. febr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!