Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyem rá hogy lépjen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá hogy lépjen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem az új munkahelyemen és az egyik férfi kollégám folyamatosan olyanokat mond hangosan a vele egy területen dolgozóknak, hogy belém esett és tökéletes vagyok. Kezd zavaró lenni mert nem tudom ki az és nem jön oda hozzám. Hogyan vegyem rá, hogy lépjen?

2021. febr. 20. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy, majd lép ha akar. Ha annyira töketlen, hogy nem lép, akkor jobb is ha hagyod. Ha érdekeled akkor tenni fog valamit.
2021. febr. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt még elhiszem (Te is elhiheted), hogy beléd esett, de nem ismerhet annyira, hogy tökéletesnek higgyen, hiszen még nem is beszéltetek. Nagypofájú léhűtő. Arra vár, hogy nyiss feléje Te, de ne tedd, mert fűnek-fának elmondja, hogy belé vagy esve. Ismerősek az ilyen figurák.

Ffi.

2021. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elképzelni, hogy nem tudod ki az, vagy azt, hogy ott nincs 1 olyan ember, aki elmondaná, hogy ki az. De ha ez így van, akkor nem venném komoly.
2021. febr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi olyan tökéletes rajtad vajon?
2021. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😊

4-es fogalmam sincs.. nem tudhatom mit lát bennem egy külső szemlélő

2021. febr. 20. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Te miért nem lépsz? Már nem az őskorban élünk.
2021. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha adsz neki biztató jelet, hogy érezze neked is bejön és fa akar úgy is oda megy.
2021. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!