Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyukámat...

Hogyan vegyem rá anyukámat egy tengerimalacra?

Figyelt kérdés
Apukám megengedné, hogy tengerimalacot tartsak de anyukám nem igazán támogatja az ötletet. Már egy jó ideje szeretnék egyet. Anyu azt mondta, hogy nem kaphatok mert kellemetlen szagot áraszt. Erre azzal érveltem, hogy ha rendszeresen ki van takarítva a ketrec nem büdi. Van 3 kutyánk akik közül az egyik szobakutya. Azzal is érveltem már, hogyha egy kutya bent élhet a házban, egy tengerimalac miért ne? Kérlek adjatok néhány ötletet, mivel vegyem rá anyut egy tengerimalacra? Előre is köszönöm! :) 14/L

#tengerimalac #állattartás #hogyan vegyem rá a szüleim
2012. dec. 28. 21:55
 1/6 Fraser6 válasza:
Nekem is ugyanez volt csak nem kutya volt nálunk hanem egy nyuszi. de én addig mutogattam interneten anyukámnak cuki tengerimalacos képeket meg ha elmentünk egy kereskedés mellet mindig bevonszoltam anyut h nézze meg milyen cuki meg videókat mutattam neki míg végül egyszer csak bementem egy kereskedésbe felhívtam végül belement,hogy hazavigyem de nem volt könnyű. mondd meg neki, hogy szükséged van egy kisállatra ami csak a tiéd és szeret. és tényleg nincs rossz szaga ha kitakarítod.
2012. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! ;)
2012. dec. 28. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nyuszival volt így.Rávenni rá tudtam hogy legyen de csak a garázsba lehetett télen meg a kazánházban. És most sikerült rávennem ,hogy benti nyuszkóm legyen úgy hogy mondtam mindennap többször is kitakarítóm a pisit ha bepiszkít és 3 naponta az egészet. És így belement de amint megérzi a szagát azonnal kimegy a kazánházba. És most hogy bent van kezdi megszeretni :) És szerintem mond anyudnak ,hogy ez mekkora felelősséggel jár mert tényleg felelősséggel jár és te már egyedül is tudsz egy ilyen kicsit "kényes" állatkát nevelni. Kényes alatt azt értem ,hogy nem mindegy mit adsz neki miből mennyit mivel almozod. Meg ilyesmi...
2013. jan. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj! Én kiirtam pontosan ezt a kérdést, mert én 8 éve szeretnék malackát :'( Apa nálunk is engedné, most költöztünk kertes házba, és végre van hely.Állatbolond vagyok és nem birok meglenni nélkülük.

Nemrégen megmondtam Anyának, hogy mivel 8 éve igérgetik mehetünk valamikor elhozni, erre Anya kijelenti, hogy nem, erre én 3x megismételtem hogy Anya, hazudtál és elsirtam magam ő meg azt mondta hogy többet em lehet kisállatom :'( 13/L

2013. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megfogod anyudat és ráteszed az óceánidisznódra, de lehet, el fog törni a gerince.
2013. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nos egy rövid válasszal érvelnék a malac nem büdös!!!!!!!!!!!!!!!

ha rendszeresen takarítod akkor csak a friss alom szagát érzed majd

2013. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!