Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg gond az, ha még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gond az, ha még nem tartom fontosnak, hogy ebben a korban barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, jogi egyetemre készülök. Van egy lány, akivel nagyon jóban vagyunk, ő gyönyörű, kedves és fantasztikusan korrekt minden tekintetben. Nemrég elmondta nekem, hogy tetszem neki és mivel én nem léptem, úgy érezte meglépi ő. Ő is tetszik nekem, de nem érzem úgy hogy a tanulmányaim mellett meg a kötelezettségei mellett lenne időm rá is és nem szeretnék visszaelni az érzelmei el. Akkor úgy kitértem a téma alól és azóta is kerülöm a témát. Egy másik lány, aki az osztálytársam is, pont tegnap árulta el egy beszélgetés alkalmával, hogy rosszul esik neki hogy nem veszem észre őt, holott nagyon rég szeretne "jobban megismerni". Neki válaszoltam és mondtam, hogy ne haragudjon, de én elsősorban most a tanulmányaimra szeretnék koncentrálni és a karrieremet építeni. Úgy érzem, még bőven van időm, hogy legyen párkapcsolatom. Nekem fontosabb jelenleg ez, hogy jól teljesítsek és tanuljak... Volt egy barátnőm akivel 1 évig voltunk együtt, de vele is emiatt szakítottam mert nem volt elég időm rá a tanulás, otthoni munka, kötelezettségek stb mellett és nem szeretnék senkivel sem csúfolkodni vagy fenn tartani hogy várjon rám, ha nincs időm és elég energiám hogy vele is foglalkozzak.

Olyan nagy gond ez? Azt vágta az osztálytársam a fejemhez ezek után, hogy nem vagyok normális és soha többé nem akar látni stb. Őszintén csak az bánt, hogy megszakad a barátságunk...



2021. febr. 20. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
jogászként nagy eséllyel minimálbéres melóid lesznek, annyi van belőlük mint égen a csillag. ha ezért eldobod a nőket, szíved joga
2021. febr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
más a fél karját odaadná azért, hogy a nők kezdeményezzenek nála.. te meg.. áh, hagyjuk is
2021. febr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem gyakori, de előfordul, hogy egy férfi 18 évesen még ne vágyjon barátnőre. Nem mindenkinek erősek még annyira az ezirányú vágyai akkortájt. Nekem például csak 21 évesen kezdődött el a komoly társkapcsolat iránti vágyam. De volt olyan egyetemi oktatóm, aki teljesen a tudomány megszállottja volt még középkorúan is, soha nem volt társkapcsolata, eszébe sem jutott ilyesmi, mert tudományos problémákon törte a fejét egész nap. Szóval ne aggódj, semmi baj nincs veled, csak kicsit eltérsz a többségtől. Ha pedig egy nő megsértődik, mert az alapvetően korrekt visszautasításodat magára veszi, az az ő problémája, nem a tiéd.
2021. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha szerelmes lennél, akkor ez a kérdés meg sem fordulna a fejedben. Ha meg nem vagy az, akkor jobb is, hogy nem mész bele egy kapcsolatba. Így úgysem tudnád annyira odatenni magad, hogy mindkettőtöknek jó legyen.
2021. febr. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is jó tanuló voltam mindig és a szüleimnek hála egész céltudatosnak lettem nevelve, de a szex is nagyon érdekelt 14-15 éves koromtól kezdve, ahogy a tizenéves fiú barátaim 90%-át is. Én nagyon sajnáltam volna, ha kimarad a tizenéveskori szex, barátnőzés. Az az időszak sosem jön vissza.


Nyilván az a jó, ha magadhoz hasonló céltudatos csajszit találsz, akinek ugyanúgy vannak tervei, tanul, sportol, stb. Szóval a csaj nem érzi azt, hogy hanyagolod, mert neki is megvan a maga élete.

2021. febr. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4-essel nem értek egyet. A szerelem nagyobb része döntés és idő kérdése. Ha nem adod meg az esélyét, akkor nem fog kialakulni. Az ha gyomorgörcsöt érzel valakinek a közelében, vagy tökéletesnek látod, az nem szerelem, hanem egy nagyon erős vonzódás, ami felett tudsz uralkodni, ha több vagy az ösztöneidnél.
2021. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1

Én még egy ügyészt vagy bírót sem láttam nyomorogni ;)


4

Nem hinném hogy az vagyok de szerintem ebben a korban nem is lehet ilyesmiről beszélni.


5

Nekem nem kimondottan maradt ki, hanem én igyekszem most kihagyni. Mert azokban az időkben nem tudtam odat enni magam a tanuláshoz, a családomhoz. Most ez van prioritásban nálam,nem a diákszerelem.

2021. febr. 20. 14:57
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen sem tartom,mondjuk hogy közeledek a 23-hoz már érzem hogy jó volna egy kedves és aranyos személy.


Nekem abban a korban normális volt.

2021. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem gond. Semmi baj nincs veled. Jó látni, hogy a fiatalabb generációban is vannak stabil értékrendű emberek, akik nem akarják csak használni a lányokat. Sok sikert kívánok az életben! Ha ilyen céltudatos vagy,biztos sikerül az egyetemet elvégezni és sikeres karriert kiépíteni. A többi meg jönni fog, eljön majd a kapcsolat ideje is.
2021. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9

Köszönöm szépen! :) igen, én is úgy gondolom hogy mindennek el fog jönni a maga ideje és emiatt nem is aggódok.

2021. febr. 20. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!