Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha van itt köztetek aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van itt köztetek aki a munkatársával került komoly szerelmi párkapcsolatba, mesélne nekem kicsit arról, hogy hogyan működik? Gátolja a munkát? Esetleg más gond adódott ebből? Ha még előtte állnátok, belevágnátok újra?

Figyelt kérdés
minden más, ezzel kapcsolatos tapasztalatot is szívesen fogadok. Köszönöm (a kérdés teljesen komoly)...

2020. nov. 6. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy álltam ehhez a témához, hogy munkatárssal soha.

De! Megismerkedtem a mostani párommal.

Eleinte nem is akartam a dolgot erőltetni pont amiatt amit az előbb írtam. Végül csak úgy hozta az élet hogy összejöttünk. Eddig nem okozott ez gondot. Maximum annyiban hogy így a munkahelyi dolgokkal kapcsolatban van hogy eltérő véleményen vagyunk. Kisebb konfliktusokat szül ez.

Nem közvetlen egymás mellett dolgozunk igy nem vagyunk együtt egész nap.Ha ugy adódik váltunk pár szót bent és ennyi.

2020. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 évig voltam szeretője a munkatársamnak.

Először csak poénkodtunk mindig, később együtt buliztunk ahol elcsattant az első csók és onnantól jött minden magától.

Meló előtt szinte mindig át jött hozzám, sokat beszélgettünk...meg mást is :D

Melóban nagyon jól elvoltunk, hülyéskedtünk. Nyilván feltűnt másoknak is hogy valami van köztünk, de nálunk szuperül működött végig. Akkor lett vége mikor leszámoltam és külföldre költöztem.

Nekem semmi problémám nem volt vele. 28/L

2020. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyen ismertem meg a férjemet. Semmi negatívumot nem tudok mondani, Nem nyaltuk egymást munka közben, a kollégák is csak sejtették, hogy van köztünk valami. Nem titkoltuk, de munka közben tartottuk a három lépés távolságot. A munkát nem hozzuk haza, a szerelmet nem visszük a munkahelyre, így teljesen jól működik.
2020. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!